Budki i legowiska dla kotów

4,6 z 107803 opinii
Szczęśliwy kot to najedzony, wygłaskany i wyspany kot. Podczas gdy dwa pierwsze to kwestia czysto indywidualna, tak uwielbienie wygodnego legowiska to rzecz wspólna dla wszystkich futrzaków bez względu na rasę oraz wiek. Najważniejsze by było w miarę miękkie oraz na tyle duże aby kot mógł się zwinąć w kłębek. Idealnym rozwiązaniem są takie legowiska, które spełniają funkcje popularnego kartonu w których koty uwielbiają się chować. Na Ceneo.pl doskonale rozumiemy niuanse związane z doborem kociego legowiska. Wielu z nas wykorzystywało filtry widoczne po lewej stronie w poszukiwaniu odpowiedniej budki i legowiska dla kota.
Poduchy, kojce, domki, drapaki oraz rozbudowane konstrukcje zawierające wszystkie wymienione wcześniej. Wybór jest ogromny, a na Ceneo.pl mamy legowiska dla kotów w najlepszych cenach. Oferujemy także pluszowe budki dla kotów, będące zarazem idealnym legowiskiem, jak i kryjówka dla każdego kociaka. Osobna kategoria kocich budek są transportery; wytrzymale oraz zabezpieczone budy zapewniające bezpieczeństwo oraz wygodę transportowanemu zwierzęciu.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Wykonanie

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jaki drapak dla kota należy kupić? Poprzednie Następne

Jaki drapak dla kota należy kupić?

Posiadasz kota, ale nie masz pojęcia, jaki drapak dla niego wybrać? Dzięki naszemu zestawieniu dowiesz się jakie drapaki są najlepsze i na co zwrócić uwagę przy wyborze najbardziej dopasowanego do potrzeb Twojego zwierzaka. Wybierz odpowiedni dla swojego futrzanego pupila.

Jak nauczyć kota korzystać z kuwety? Poprzednie Następne

Jak nauczyć kota korzystać z kuwety?

Zastanawiasz się, jak należy przygotować kuwetę i jak nauczyć swojego kota korzystać z niej? W tym artykule znajdziesz potrzebne wskazówki, które podpowiedzą Ci, jak to zrobić.

Jaką kuwetę należy wybrać dla swojego kota Poprzednie Następne

Jaką kuwetę należy wybrać dla swojego kota

Zastanawiasz się, jaka kuweta będzie idealna dla Twojego kota? W tym artykule znajdziesz przydatne wskazówki, które pomogą Ci dokonać odpowiedniego wyboru kuwety. Pozwól swojemu pupilowi na komfort korzystania z kuwety i zdecyduj czy odkryta czy kryta będzie dla niego najlepsza.

Jakich rzeczy potrzebuje kot? Poprzednie Następne

Jakich rzeczy potrzebuje kot?

Zdecydowaliście się przygarnąć kota, ale nie wiecie, co dalej? Opieka nad tym zwierzakiem to bardzo odpowiedzialne zajęcie. Sprawdź jak go pielęgnować, jaką wybrać karmę i jaki żwirek będzie najlepszy. Zobacz jak przygotować dom na jego przyjęcie.

Jak wybrać karmę dla psa lub kota? Poprzednie Następne

Jak wybrać karmę dla psa lub kota?

W sieci znajdziemy mnóstwo tekstów opowiadających jak wybierać karmę dla naszego zwierzaka. Mówią o tym czego ma być więcej, czego ma w ogóle nie być, jak czytać etykiety…ale czy rzeczywiście pomagają nam w sposób rozsądny podjąć decyzję? Przeczytajcie ten poradnik, żeby dowiedzieć się więcej.

Rozpieść futrzaka czyli nowości wśród akcesoriów dla kota Poprzednie Następne

Rozpieść futrzaka czyli nowości wśród akcesoriów dla kota

Koty to piękne i majestatyczne zwierzęta, które szczycą się dużą niezależnością. Ale tak jak wszyscy pupile potrzebują troski, ciepła, a czasem nawet nowych rzeczy materialnych. Oto kilka akcesoriów dla kota, które powinny się znaleźć w jego domowym wyposażeniu.

Budki i legowiska dla kotów - opinie