mucky nutz - Błotniki rowerowe

4,6 z 32304 opinii
Już pora założyć błotniki i ruszać w świat. Nie pozwól sobie dużej obrzucać się błotem i patrzeć na to bezczynnie.Ceneo.pl posiada ogromną ofertę błotników rowerowych, które mają dobry stosunek jakości do ceny. Większość produktów, które znajdziesz poniżej, nie wymaga długiego czasu zamocowania do roweru. Polecamy błotniki szybkiego montażu, bez użycia narzędzi.
Błotniki rowerowe wykonane mogą być z tworzyw sztucznych i innych funkcjonalnych materiałów.
Mają różną długość, szerokość i mogą być przeznaczone do różnych typów dwukołowca.
Posiadają regulację i zapięcia, które dopasowują się do ergonomii koła i ramy.
Nasza oferta internetowa posiada lekkie i wytrzymałe na warunki zewnętrzne błotnik rowerowe, które posiadają oryginalny kształt. Jeśli lubisz wyzwania i niesztampowe rozwiązania, wybierz ten, o oryginalnym wyglądzie oraz odważnym kolorze, który zbudzi zainteresowanie drugiego rowerzysty.
Przy wyborze pomocne mogą okazać się filtry znajdujące się w boksie po lewej stronie lub opnie innych użytkowników.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Bezpieczny na nartach — najlepsze kaski i gogle Poprzednie Następne

Bezpieczny na nartach — najlepsze kaski i gogle

Jeżdząc na nartach musimy zdawać sobie sprawę z potencjalnych zagrożeń wiążącym się z tym sportem. Nie powinniśmy zatem pojawiać się na stoku bez odpowiedniego sprzętu, który uchroni nas przed groźnymi urazami.

Wybieramy kimono do trenowania japońskich sztuk walki Poprzednie Następne

Wybieramy kimono do trenowania japońskich sztuk walki

Trenowanie dalekowschodnich sztuk walki wiąże się z koniecznością kupna odpowiedniego stroju, w którym odbywać będziemy treningi. W niniejszym poradniku prezentujemy wam kilka cennych rad odnośnie kupna idealnego kimona.

Rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w siatkówce Poprzednie Następne

Rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w siatkówce

Już 24 sierpnia rozpoczną się Mistrzostwa Europy w siatkówce. Do Polski przyjedzie kilkanaście reprezentacji, które będą walczyć o miano tej najlepszej. W naszym artykule znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje dotyczące tej imprezy.

Jaki rower dla dziecka na komunię kupić? Poprzednie Następne

Jaki rower dla dziecka na komunię kupić?

Rower to najpopularniejszy prezent wybierany dla najmłodszych na Pierwszą Komunię Świętą. Wybór odpowiedniego modelu sprawi, że jazda będzie nie tylko komfortowa, ale również bezpieczna. Sprawdź, jakie modele wybraliśmy.

Rowery górskie recenzja - Zobacz wideo i opinie Poprzednie Następne

Rowery górskie recenzja - Zobacz wideo i opinie

Skonfrontuj parametry topowych modeli rowerów górskich dzięki Ceneo. Zobacz wideo i poznaj opinie zadowolonych klientów. Sprawdź ceny produktów i porównanie cech rowerów.