Błotniki rowerowe

4,6 z 28567 opinii
Rower w pierwszej chwili kojarzy się z muskularną konstrukcją o kołach najeżonych zębami agresywnego bieżnika rozdrapującego bezdroża z dala od miast. Rower to także smukła konstrukcja kompozytowego bolida szos, stworzonego z myślą o biciu kolejnych rekordów. "Dwukołowiec" to nie tylko maszyna dla wyczynowców, przeliczających lata swego życia na pokonane dystanse i wzniesienia, na które wjechali. Rower to idealny sposób aby szybko oraz sprawnie lawirować w betonowym labiryncie miejskich ulic oraz alejek. Prawdziwy miejski pogromca korków, wyposażony we wszystkie niezbędne w mieście dodatki.
W terenie, daleko od cywilizacyjnego zgiełku błotnik to fanaberia. Co innego w przypadku miejskiego roweru, którego zadaniem nie jest łamanie barier oraz zasad fizyki, a dostarczenie pasażera do punktu docelowego. Błotniki rowerowe w miejskich warunkach to zbawienie dla ubrań, butów a często i dłuższych włosów. Błotniki rowerowe nie tylko chronią przed niekontrolowanym chlapnięciem mętnej, ulicznej wody, ale tez przed ewentualnym uderzeniem drobnym kamykiem lub okruchem szkła.
Na Ceno.pl oferujemy bogaty wybór nowoczesnych, łatwych w montażu błotników rowerowych wykonanych z różnych tworzyw. Dostępne na naszym serwisie błotniki są idealne do montażu zarówno na rowerach wyczynowych, jak i miejskich.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Odblaski, świecące kółka, czyli akcesoria do rolek Poprzednie Następne

Odblaski, świecące kółka, czyli akcesoria do rolek

W wolnych chwilach jeździsz na rolkach? Zobacz jakie nietypowe akcesoria mogą uprzyjemnić twoją jazdę, poprawić jej bezpieczeństwo, no i oczywiście podkreślić twój styl! Sprawdź jakie akcesoria będą Ci najbardziej potrzebne do Twojego stylu jazdy. Zapoznaj się z naszym poradnikiem.

Jak zachęcić dziecko do pieszych wędrówek? Poprzednie Następne

Jak zachęcić dziecko do pieszych wędrówek?

Doskonałym pomysłem na letni weekend jest wyjazd w góry z dzieckiem. Dorosły doskonale rozumie istotność ruchu i kształtowania charakteru w dziecięcym rozwoju, jednak sam zainteresowany często woli pograć na PlayStation, obejrzeć kreskówkę lub wybrać się do McDonalda. Jak zachęcić swoje dziecko do spędzania wakacji w górach?

Jak wykonywać ćwiczenia na stepperze? Test 6 stepperów Poprzednie Następne

Jak wykonywać ćwiczenia na stepperze? Test 6 stepperów

Akcja piękne, zgrabne nogi rusza pełną parą! Uważasz, że twoje nogi są za mało umięśnione, a pośladki lekko opadnięte? Znamy sposób na to, aby to zmienić! Wystarczy, że poświęcisz 20 minut 3 razy w tygodniu, a zobaczysz efekty szybciej niż sądzisz. Gwarancją sukcesu jest regularne ćwiczenie na stepperze - zobacz sama!

Mundialowy alfabet dla początkujących Poprzednie Następne

Mundialowy alfabet dla początkujących

Drodzy panowie i szanowne panie kompletnie niezainteresowani futbolem! Głowa do góry! 15 lipca skończy się ten cały piłkarski cyrk i odzyskacie telewizory. Tymczasem, aby nieco przybliżyć tematykę, publikujemy mundialowy alfabet dla początkujących, a w nim kilka ciekawostek – na wypadek, gdybyście jednak chcieli zabłysnąć w piłkarskim towarzystwie niczym Robert Lewandowski w reklamie szamponu do włosów.

Rowery górskie recenzja - Zobacz wideo i opinie Poprzednie Następne

Rowery górskie recenzja - Zobacz wideo i opinie

Skonfrontuj parametry topowych modeli rowerów górskich dzięki Ceneo. Zobacz wideo i poznaj opinie zadowolonych klientów. Sprawdź ceny produktów i porównanie cech rowerów.