Błotniki rowerowe

4,6 z 25828 opinii
Rower w pierwszej chwili kojarzy się z muskularną konstrukcją o kołach najeżonych zębami agresywnego bieżnika rozdrapującego bezdroża z dala od miast. Rower to także smukła konstrukcja kompozytowego bolida szos, stworzonego z myślą o biciu kolejnych rekordów. "Dwukołowiec" to nie tylko maszyna dla wyczynowców, przeliczających lata swego życia na pokonane dystanse i wzniesienia, na które wjechali. Rower to idealny sposób aby szybko oraz sprawnie lawirować w betonowym labiryncie miejskich ulic oraz alejek. Prawdziwy miejski pogromca korków, wyposażony we wszystkie niezbędne w mieście dodatki.
W terenie, daleko od cywilizacyjnego zgiełku błotnik to fanaberia. Co innego w przypadku miejskiego roweru, którego zadaniem nie jest łamanie barier oraz zasad fizyki, a dostarczenie pasażera do punktu docelowego. Błotniki rowerowe w miejskich warunkach to zbawienie dla ubrań, butów a często i dłuższych włosów. Błotniki rowerowe nie tylko chronią przed niekontrolowanym chlapnięciem mętnej, ulicznej wody, ale tez przed ewentualnym uderzeniem drobnym kamykiem lub okruchem szkła.
Na Ceno.pl oferujemy bogaty wybór nowoczesnych, łatwych w montażu błotników rowerowych wykonanych z różnych tworzyw. Dostępne na naszym serwisie błotniki są idealne do montażu zarówno na rowerach wyczynowych, jak i miejskich.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Błotniki rowerowe - opinie