bile - Bilard

4,6 z 54567 opinii
Bilard to rozrywka, która ma bardzo długą, bo sięgającą aż piętnastego wieku, tradycję. Jednak nie od razu stoły bilardowe wyposażone były w łuzy. Wygląd stołów bilardowych znacznie zmieniał się na przestrzeni lat. Warto wiedzieć, że obecnie bilard należy do dyscyplin sportowych. Gra w bilard to świetna zabawa i wspaniały pomysł na spędzanie wolnego czasu w gronie przyjaciół, znajomych czy rodziny, co ważne, bez względu na wiek czy umiejętności (lub ich brak). Bilard urozmaici każde urodziny, weekend czy spotkanie towarzyskie. Nic więc dziwnego, że osoby, które mają odpowiednie warunki mieszkaniowe, decydują się na zakup własnego stołu bilardowego. Użytkownicy, którzy dysponują nieco mniejszym metrażem, z pewnością będą zainteresowani stołami bilardowymi w wersji mini. W tej kategorii dostępne są również wszelkie niezbędne drobniejsze akcesoria do gry w bilard, takie jak kule czy kije. Jeśli Twój stół bilardowy wymaga odświeżenia czy wykonania drobnych napraw powierzchni, w tej kategorii znajdziesz również profesjonalne i wytrzymałe sukno, którym wyścielony jest każdy stół do gry w bilard.
Tylko oferty
Cena
Producent
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Gry towarzyskie. Nie tylko planszowe Poprzednie Następne
Żeby nadać spotkaniu z rodziną lub znajomymi koloryt, warto wesprzeć się grami towarzyskimi, które sprawią, że nie będziecie nawet przez moment odczuwali znudzenia. W tym zestawieniu przyjrzymy się najlepszym grom towarzyskim, zarówno dla miłośników gier planszowych i karcianych, jak i osób ceniących sobie klasyczne rozwiązania.
Bilard: zasady, porady, akcesoria. Jak grać? Poprzednie Następne
Najbardziej popularną grą bilardową jest ósemka. Możesz w nią zagrać w każdym klubie bilardowym. Chcesz wiedzieć jak się gra w bilard, jakie są zasady, za co grozi faul i co jest potrzebne do gry w bilard? Przeczytaj.