pompa ciepła basenowa - Baseny i chemia basenowa

4,5 z 32582 opinii
Od zawsze marzyłeś o tym, aby mieć dom z basenem? Teraz spełnienie twojego pragnienia jest na wyciągnięcie ręki, ponieważ baseny ogrodowe dostępne są w przystępnych cenach.

Jeśli chcesz, by z basenu korzystały również dzieci lepiej będzie zdecydować się na basen rozporowy. Jest on tańszy niż stelażowy oraz zawiera wyłącznie miękkie elementy. Maluchy nie powinny więc zrobić sobie podczas zabawy krzywdy uderzając się o twardą konstrukcję. Poza tym tego typu baseny są łatwiejsze w montażu. Baseny stelażowe to z reguły sporo większe konstrukcje. Są nieco bardziej stabilne, mogą więc zostać wypełnione większą ilościową wody. Plusem tego typu basenów jest również ich większa wytrzymałość.

Do basenu warto dokupić dodatkowe akcesoria: folię, którą będziesz mógł go zakryć, specjalny zestaw do czyszczenia czy podgrzewacz do wody. Bardzo ważne jest również to, aby pamiętać o czyszczeniu basenu odpowiednimi środkami.

Na Ceneo.pl znajdziesz ogromny wybór basenów oraz chemii basenowej. Porządny basen to inwestycja na lata - nie ma bowiem nic bardziej przyjemnego niż relaks we własnym ogrodzie w upalny dzień!

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje