Baseny stelażowe

4,5 z 42229 opinii

Baseny ogrodowe ze stelażem są świetną metodą na urozmaicenie wspólnie spędzanych letnich dni. Nie tylko dzieci będą zachwycone z możliwości, jakie on daje. Również dorośli docenią popołudniowy relaks w basenie z wodą. Niezależnie czy dysponujesz małym, czy dużym podwórkiem, z pewnością basen będzie jego najciekawszym elementem. Są znacznie lepszym wyborem niż nadmuchiwane baseny, a równocześnie o wiele tańszym niż te zainstalowane na stałe.

Baseny stelażowe prostokątne stalowe

Dzięki przemyślanej konstrukcji te baseny na stelażu są bardzo wygodne w użytkowaniu. Prostokątny kształt umożliwia nam wygodne oparcie się o ścianki basenu podczas odpoczynku w wodzie. Warto ponadto zdecydować się na basen wykonany ze stali, a przynajmniej na zastosowanie tego materiału dla konstrukcji stelaża. Dzięki znacznie większej odporności na zginanie, ściskanie i rozciąganie zapewni nam lata bezproblemowej eksploatacji. Pamiętajmy, że kilka tysięcy litrów wody swoje waży. Dzięki ograniczeniu zbędnych elementów udało się maksymalnie zwiększyć stosunek powierzchni użytkowej do całego rozmiaru basenu, dzięki czemu nie tracimy miejsca na podwórku. Jeśli szukasz sposobu na zachęcenie swoich bliskich, a zwłaszcza dzieci, do spędzania więcej czasu na świeżym powietrzu, baseny ogrodowe ze stelażem mogą się okazać dokładnie tym, czego szukasz. Małym kosztem zapewnią całej rodzinie miły czas, rozrywkę i relaks, bez konieczności zajmowania się jego składaniem i rozkładaniem, a także konserwacją. A zaproszeni znajomi z pewnością będą zaskoczeni.

Baseny stelażowe - solidne, stabilne i niezawodne

Baseny stelażowe zyskują uznanie głównie ze względu na swoją solidność, stabilność i niezawodność. Są tak duże, że może się w nich pomieścić nawet kilka, jak nie kilkanaście osób. Wszystko będzie zależało od doboru konkretnego rozmiaru basenu ogrodowego. Jeśli ktoś chce zapomnieć o problemach i zrelaksować się we własnym ogrodzie, powinien zainwestować w baseny ogrodowe ze stelażem. Dzięki takim basenom można wykorzystać upalną pogodę do maksimum możliwości, namawiając do tego swoich znajomych oraz rodzinę.

Baseny stelażowe - maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni ogrodowej

Baseny na stelażu nie należą do najdroższych, za to pozwalają zainteresowanym na maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni ogrodowej. Baseny ogrodowe stelażowe nie są podatne na odkształcenia, uszkodzenia mechaniczne oraz awarie techniczne. Z racji tego można z nich korzystać przez wiele lat, wystarczy odpowiednia konserwacja i pielęgnacja. Opinie na temat basenów stelażowych są pozytywne, a ich ceny również należą do bardzo korzystnych. Do wyboru ma się tak wiele różnych modeli, że zainteresowani domownicy wybiorą dla swojej rodziny najlepsze produkty na rynku.

Baseny i brodziki ogrodowe
Tylko oferty
Cena
Producent
Kształt
Pojemność (l)
-
Długość (cm)
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jak zbudować basen ogrodowy? Budowa basenu krok po kroku Poprzednie Następne
Samodzielna budowa basenu jest możliwa. Zobacz, jak zbudować basen ogrodowy.
Jaki basen do ogrodu wybrać? Poprzednie Następne
Basen to jeden z najlepszych sposobów na schłodzenie w upalne dni. Decydując się na zakup basenu ogrodowego w stosunkowo niskiej cenie możesz zagwarantować komfort sobie i bliskim. Sprawdź, jaki model będzie dla Ciebie najlepszy.
TOP 3 – basen stelażowy Poprzednie Następne
Ostatnie upału sprawiają, że nasze myśli coraz częściej uciekają w stronę nadmorskich miejscowości i wakacji na tropikalnej wyspie. Przepełnione Aquaparki i mie...