tubus bagażnik - Bagażniki rowerowe od 200 zł

4,6 z 37909 opinii
Bagażniki i kosze rowerowe to bardzo praktyczne akcesoria dla osób, które na co dzień aktywnie podróżują na rowerach. Bagażniki i kosze rowerowe ułatwiają transport niewielkich przedmiotów w bezpieczny sposób. Dostępne w tej kategorii bagażniki bardzo często przystosowane są do zamocowania ich na wsporniku do siodła. W razie zaistnienia takiej potrzeby, demontaż takiego bagażnika nie stanowi najmniejszego problemu. Dzieje się tak z powodu zastosowania systemów zwanych szybkozamykaczami. Bagażniki i kosze rowerowe mają zróżnicowaną ładowność i to właśnie tym parametrem należy w dużej mierze kierować się planując zakup tego typu akcesoriów rowerowych. Bagażniki i kosze rowerowe dostępne w tej kategorii cechuje wysoka odporność na uderzenia czy wpływ niekorzystnych czynników atmosferycznych. W asortymencie wielu marek znajdują się kosze zamykane na klucze, co stanowi ciekawą propozycję. Dzięki systemowi zamków zyskujesz pewność, że zawartość kosza jest bezpieczna. Bagażniki i kosze rowerowe przeznaczone są do samodzielnego montażu. Jest on prosty i intuicyjny a do każdego produktu dołączona jest instrukcja.
Akcesoria rowerowe
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Cena:
Tylko oferty
Cena
Kolor
Producent
Rodzaj
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jaki rower dla dziecka na komunię kupić? Poprzednie Następne

Jaki rower dla dziecka na komunię kupić?

Rower to najpopularniejszy prezent wybierany dla najmłodszych na Pierwszą Komunię Świętą. Wybór odpowiedniego modelu sprawi, że jazda będzie nie tylko komfortowa, ale również bezpieczna. Sprawdź, jakie modele wybraliśmy.

Rowery górskie recenzja - Zobacz wideo i opinie Poprzednie Następne

Rowery górskie recenzja - Zobacz wideo i opinie

Skonfrontuj parametry topowych modeli rowerów górskich dzięki Ceneo. Zobacz wideo i poznaj opinie zadowolonych klientów. Sprawdź ceny produktów i porównanie cech rowerów.