Artykuły piśmiennicze Waterman - Naboje

4,5 z 47000 opinii
Znalezienie odpowiedniego artykułu do pisania to nie lada gratka. Chociaż używamy ich codziennie, to jednak każdy ma swój ulubiony typ. Czy w szkole, czy w pracy, a może na wykładach warto posiadać niezawodny i dostosowany do potrzeb przyrząd do pisania. Wśród uczniów idealnie sprawdzą się długopisy kulkowe, które są niezwykle wydajne. Dla studentów niezawodne okażą się różnobarwne cienkopisy i długopisy żelowe, zaś dla najmłodszych mazaki będą najlepszym rozwiązaniem. Wieczne pióra idealnie nadają się na prezent lub w celach reprezentacyjnych przy podpisywaniu ważnych umów. Z pewnością będą bardzo ciekawą pamiątką. Do ulubionego pióra i długopisu warto wyposażyć się w wysokiej jakości wkłady, które będą szybko zasychały przy okazji nie rozmazując się.
Na ceneo.pl znajdziesz również markery do pisania po papierze jak i tablicach oraz te specjalne, nieścieralne do płyt lub używanych do pisania na folii i szybach w wielu wariantach kolorystycznych, a nawet i zapachowych.
Akcesoria i wyposażenie biurowe
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Rodzaj:
Producent:
Tylko oferty
Cena
Rodzaj
Producent
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jakie pióro wieczne? Prezenty dla mężczyzn do 100 i 200 złotych Poprzednie Następne
Eleganckie pióro wieczne to detal, który z pewnością przykuwa wzrok. Jest stylowe, ponadczasowe i zaskakująco wygodne w użytkowaniu. Przedstawiamy dziesięć modeli piór wiecznych do 200 zł.
Wyjątkowe długopisy na nowy rok szkolny Poprzednie Następne
Długopis nie musi być banalny. Co więcej – biorąc pod uwagę fakt, że niemal każdego dnia trzymamy go w dłoni i patrzymy na niego z bliska – banalny być nie powinien. Dlatego wybierając idealny długopis warto zwrócić uwagę na nieprzeciętne modele. Wiele z nich oferuje znacznie więcej, niż tylko możliwość odręcznego pisania.