rock shox sid xx - Amortyzatory rowerowe

4,6 z 30162 opinii
Rower to pojazd, który jest napędzany siłą mięśni. Porusza się za pomocą przekładki mechanicznej, która jest wprawiana w ruch, dzięki pracy naszych nóg.
Rower zbudowany jest z wielu części, które muszą ściśle do siebie pasować i współgrać.
Bardzo istotnym elementem, który jest niezbędny do komfortowej i przyjaznej jazdy jest amortyzator. Coraz częściej stosuje się go zarówno na przednie, jak i tylne koło.
Decydując się na zakup amortyzacji koła musisz pamiętać o dwóch aspektach: kompatybilności i jego przeznaczeniu. W zależności od przeznaczenia roweru do odpowiedniej dyscypliny jazdy (np. downhill) wybierzesz inny parametr skoku.
Jeśli już dowiesz się, jaki skok będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni, przejdź do Twoich oczekiwać względem tego urządzenia.
Ceneo.pl proponuje, abyś wybrał taki amortyzator pod względem technicznym, który będzie posiadał cenę odpowiednią z budżetem przeznaczonym na jego zakup.
Amortyzatory rowerowe powinny być wybierane z uwzględnieniem powierzchni, po których będziemy się poruszać. Rowery trekkingowe lub miejskie posiadają mały skok tj. 50-60 mm.
Oznacza, to że amortyzatory o takich parametrach skoku nadadzą się podczas jazdy, której styl jest spokojny i nie naraża rowerzysty na nierówności, muldy i niespodziewane najeżdżanie na przeszkody.
Zależność jest taka, że im większa dynamik jazdy i trudność terenu, tym bardziej większy parametr skoku. Istotną informacją jest to, że najbardziej wyczynowe rowery posiadają skok amortyzatora równy 170mm. Ceneo.pl posiada najlepsze amortyzatory, które dzielą się ze względu na konstrukcję i medium resorująco- tłumiące. Zapraszamy do zakupów.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Deskorolka fish — opcja dla prawdziwych hobbystów Poprzednie Następne

Deskorolka fish — opcja dla prawdziwych hobbystów

Deskorolka typu fish świetnie nadaje się do jazdy po mieście. Choć za jej pomocą nie wykonamy spektakularnych trików, ma ona swoje zalety, o których piszemy w niniejszym poradniku.

Wyjazd na narty — w co warto się zaopatrzyć? Poprzednie Następne

Wyjazd na narty — w co warto się zaopatrzyć?

Twój wyjazd na narty zbliża się wielkimi krokami, do takiej wyprawy należy się, rzecz jasna, odpowiednio przygotować. a Ty dalej nie wiesz co powinno znaleźć się w Twojej walizce? Ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.

Rowery górskie recenzja - Zobacz wideo i opinie Poprzednie Następne

Rowery górskie recenzja - Zobacz wideo i opinie

Skonfrontuj parametry topowych modeli rowerów górskich dzięki Ceneo. Zobacz wideo i poznaj opinie zadowolonych klientów. Sprawdź ceny produktów i porównanie cech rowerów.