Aquael - akwaria i zestawy

4,6 z 126733 opinii

Współcześnie hodowla kolorowych okazów rybek w akwarium może być czystą przyjemnością. Wysoko zaawansowany sprzęt pozwala cieszyć się najwyższą jakością dla hodowanych gatunków, a praca jaką trzeba wykonać, aby zapewnić okazom dobre warunki jest o wiele łatwiejsza dzięki rozwojowi nowoczesnych technologii i wykorzystaniu ich właśnie w budowie akwariów.

Aquael - akwaria i zestawy, czyli jedno z najlepszych rozwiązań na rynku akwarystycznym

Wśród wielu akwarystycznych ofert na rynku, w których znajdziemy pojedyncze elementy wyposażenia, możemy znaleźć także gotowe, specjalnie przygotowane według potrzeb i preferencji klientów zestawy. Aquael akwaria i zestawy to właśnie jedna z propozycji. W ofercie znajdziemy nowoczesne akcesoria do założenia akwarium słodkowodnego. Sprzęt ten spełnia najwyższe standardy - w pokrywach znajduje się wmontowane oświetlenie. Część lamp imituje naturalne światło słoneczne, część z kolei to diody wpływające pozytywnie na rozwój roślin i organizmów żywych wewnątrz zbiornika. Do tego warto nadmienić, że zróżnicowanie świetlne świetnie wpływa na aspekt wizualny, a lampy są energooszczędne, co przekłada się później na niższe cenowo rachunki za prąd. Ponadto wbudowany najwyższej jakości filtr pozwala dostosowywać intensywność oczyszczania zbiornika. Wiele zestawów Aquael posiada także nowoczesny system SMART OPEN - po podniesieniu pokrywy, utrzymuje się ona w pozycji pionowej, zaczepiona o krawędź tylnej szyby zbiornika. Wśród wielu opinii doświadczonych akwarystów zestaw aquael spełnia wszelkie najważniejsze standardy na wysokim poziomie, dlatego też sprawdzi się świetnie dla początkujących dopiero hodowców kolorowych rybek.

Akwaria - Parametry

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Kształt

Rodzaj szkła

Pojemność

Wymiary

Materiał

Długość

Szerokość

Wysokość

Grubość szkła (mm)

  • 4 (16)
  • 5 (4)
  • 6 (6)
  • 8 (7)
  • 10 (3)

Skład zestawu

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Czyszczenie akwarium krok po kroku Poprzednie Następne

Czyszczenie akwarium krok po kroku

Nawet najlepsze filtry do akwarium nie zapobiegną temu, że po pewnym czasie akwarium staje się brudne. Jak każda nowa czynność, czyszczenie akwarium może na początku wydawać się skomplikowane, wystarczy jednak nabrać trochę wprawy, by cieszyć się nie tylko miłym dla oka widokiem, lecz także zdrowymi rybkami i roślinkami, którym niezbyt sprzyjają glony w akwarium. Jak się do tego zabrać i jak nie popełnić częstych błędów początkującego akwarysty?

Najpiękniejsze rośliny i dekoracje do akwarium Poprzednie Następne

Najpiękniejsze rośliny i dekoracje do akwarium

Akwarium rybne to nie tylko kolorowe rybki, a akwarium holenderskie to nie tylko rośliny. Aby były prawdziwą ozdobą salonu czy biura, powinniśmy zadbać o odpowiednie dodatki, które nie tylko przyciągną oko, lecz także będą kryjówką dla ryb, uregulują właściwości wody i zneutralizują szkodliwe związki chemiczne. Zaczynając od podłoża do akwarium, a kończąc na fantazyjnych ozdobach, poznajmy różne dekoracje do akwarium.

Hodowla krewetek w akwarium Poprzednie Następne

Hodowla krewetek w akwarium

Krewetki akwariowe podbijają serca entuzjastów akwarystyki. Zanim jednak zdecydujesz się na rozpoczęcie swojej przygody z hodowlą krewetek w domu, zobacz, co musisz kupić, by mogły się prawidłowo rozwijać i rozmnażać.

Inspiracje: kwiaty w domu Poprzednie Następne

Inspiracje: kwiaty w domu

Nie od dzisiaj wiadomo, że kwiaty wprowadzają we wnętrzach wyjątkowy klimat. Jak żadna inna dekoracja potrafią ozdobić przestrzeń. Zarówno rośliny zielone, jak ...

Jak urządzić akwarium? Poprzednie Następne

Jak urządzić akwarium?

Przymierzając się do zakupu rybek, pamietaj o konieczności odpowiedniego przygotowania akwarium. Zobacz, jak urządzić akwarium.

Akwaria i zestawy akwarystyczne - opinie

Producent: Aquael Usuń wybrane filtry