Baterie

4,52 z 14988 opinii
Fotografia, ale i praktycznie każde nowoczesne urządzenie elektroniczne wymaga źródła zasilania w energię. W przypadku sprzętów funkcjonujące samodzielnie, mobilnych głównym Źródłem energii są wszelkiego typu akumulatory i baterie uniwersalne. Niewielkich rozmiarów akumulatorki dostosowane do międzynarodowych, ujednoliconych standardów stanowią podstawę działania wielu urządzeń począwszy na pilocie telewizyjny, a na cyfrowych aparatach fotograficznych skończywszy.
Niewielkie rozmiary oraz powszechny, łatwy dostęp sprawiają, że baterie uniwersalne są jednym z najczęściej stosowanych rozwiązań we współczesnej elektronice użytkowej. Wielu czołowych producentów poszerzyło portfolio o własne akumulatory i baterie uniwersalne, zaprojektowane specjalnie z myślą o wytwarzanych produktach.
Na ceneo.pl oferujemy szeroki wybór markowych akumulatorów i baterii przystosowanych do zasilania różnego typu urządzeń. W czasie zakupów warto zwrócić uwagę na pojemność ogniwa oraz wytwarzane napięcie. Istotnymi współczynnikami określającymi przydatność wybranej baterii lub akumulatorka są także współczynnik samorozładowania oraz zakres temperatury pracy. Współczynnik samorozładowania im niższy tym lepszy, ponieważ opisuje utratę energii w naładowanym i nieużywanym akumulatorze.
    • Akumulatory i baterie uniwersalne

Filtry

Tylko oferty

Cena

$$_Usuń filtr

Producent

Rodzaj

Pojemność akumulatora

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

SONY Akumulator litowy NP-FV50 (NPFV50) 4,67 / 5 6 głosów 6 opinii
  • Pojemność akumulatora: 1030 mAh
  • Rodzaj: Akumulatory dedykowane
GP 200 x ReCyko R6 AA 2050mAh 5,00 / 5 1 głos 1 opinia
  • Pojemność akumulatora: Nie dotyczy
  • Rodzaj: Baterie R6
Olympus LI-50 B BULK (N3101092) 5,00 / 5 1 głos 1 opinia
  • Pojemność akumulatora: 925 mAh
  • Rodzaj: Pozostałe baterie i akumulatory