Akumulatory i baterie uniwersalne

4,5 z 17479 opinii
Fotografia, ale i praktycznie każde nowoczesne urządzenie elektroniczne wymaga źródła zasilania w energię. W przypadku sprzętów funkcjonujące samodzielnie, mobilnych głównym Źródłem energii są wszelkiego typu akumulatory i baterie uniwersalne. Niewielkich rozmiarów akumulatorki dostosowane do międzynarodowych, ujednoliconych standardów stanowią podstawę działania wielu urządzeń począwszy na pilocie telewizyjny, a na cyfrowych aparatach fotograficznych skończywszy.
Niewielkie rozmiary oraz powszechny, łatwy dostęp sprawiają, że baterie uniwersalne są jednym z najczęściej stosowanych rozwiązań we współczesnej elektronice użytkowej. Wielu czołowych producentów poszerzyło portfolio o własne akumulatory i baterie uniwersalne, zaprojektowane specjalnie z myślą o wytwarzanych produktach.
Na ceneo.pl oferujemy szeroki wybór markowych akumulatorów i baterii przystosowanych do zasilania różnego typu urządzeń. W czasie zakupów warto zwrócić uwagę na pojemność ogniwa oraz wytwarzane napięcie. Istotnymi współczynnikami określającymi przydatność wybranej baterii lub akumulatorka są także współczynnik samorozładowania oraz zakres temperatury pracy. Współczynnik samorozładowania im niższy tym lepszy, ponieważ opisuje utratę energii w naładowanym i nieużywanym akumulatorze.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

Pojemność akumulatora

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Akumulatory i baterie uniwersalne - opinie

z 116
Samsung 18650 Li-ion 2500mAh INR18650-25R 20A 4,9 / 5 7 opinii / Zadaj pytanie
  • Pojemność akumulatora: 2500 mAh
  • Rodzaj: Baterie i akumulatory AA
Duracell CR2025 5,0 / 5 3 opinie / Zadaj pytanie
  • Pojemność akumulatora: 150 mAh
  • Rodzaj: Pozostałe baterie i akumulatory
DURACELL Baterie alkaliczne LR03 - AAA - 4 szt. 4,9 / 5 7 opinii / Zadaj pytanie
  • Pojemność akumulatora: Nie dotyczy
  • Rodzaj: Baterie i akumulatory AAA
PANASONIC Eneloop Pro AA 2450 mAh 4 szt. 4,8 / 5 88 opinii / 4 pytania
  • Pojemność akumulatora: 2500 mAh
  • Rodzaj: Baterie i akumulatory AA