Akumulatory 70 Ah 760 A

4,5 z 42140 opinii
Kiedy samochód o poranku długo nie chce zapalić to znak, że może być potrzebujesz nowego akumulatora. Wielu mechaników twierdzi, że baterię trzeba wymieniać co dwa-trzy lata.

Na rynku są dostępne trzy główne typy akumulatorów – akumulatory z płynnym elektrolitem, akumulatory żelowe i akumulatory AGM. Kupując akumulator, należy również zwrócić uwagę na takie parametry jak pojemność (powinna być równa lub maksymalnie o 10 procent większa niż wartość sugerowana przez producenta) i moc rozruchowa.

Najlepszym miejscem na zakup akumulatora, jest serwis Ceneo.pl, na którym znajdziesz blisko dwa tysiące modeli baterii takich producentów jak varta, Bosch, Exide, YUASA, Centra, Banner i 3M.

System wygodnych i intuicyjnych filtrów pomoże ci znaleźć akumulator odpowiedni dla twojego samochodu. Wszystkie modele możesz posegregować po producencie, pojemności, mocy rozruchowej i polaryzacji. Zdajemy sobie sprawę, że zakup nowego akumulatora to spory wydatek, dlatego dajemy możliwość posortowania wszystkich produktów z tej kategorii w kolejności od najtańszego do najdroższego.
Akumulatory
10
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Pojemność:
Moc rozruchowa:
Tylko oferty
Cena
Producent
Pojemność
Moc rozruchowa
Napięcie
Polaryzacja
Długość (mm)
-
Szerokość (mm)
-
Wysokość (mm)
-
Jakość części (zgodnie z GVO)
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje
VARTA 570901076B512 70 Ah 760 A P+ » 4,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie
  • Pojemność: 70 Ah
  • Moc rozruchowa: 760 A
  • Polaryzacja: P+
Yuasa 70Ah 760A P+ Ybx9096 4,5 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie
  • Pojemność: 70 Ah
  • Moc rozruchowa: 760 A
  • Polaryzacja: P+