Akumulatory ALFA ROMEO

4,5 z 41620 opinii
Kiedy samochód o poranku długo nie chce zapalić to znak, że może być potrzebujesz nowego akumulatora. Wielu mechaników twierdzi, że baterię trzeba wymieniać co dwa-trzy lata.

Na rynku są dostępne trzy główne typy akumulatorów – akumulatory z płynnym elektrolitem, akumulatory żelowe i akumulatory AGM. Kupując akumulator, należy również zwrócić uwagę na takie parametry jak pojemność (powinna być równa lub maksymalnie o 10 procent większa niż wartość sugerowana przez producenta) i moc rozruchowa.

Najlepszym miejscem na zakup akumulatora, jest serwis Ceneo.pl, na którym znajdziesz blisko dwa tysiące modeli baterii takich producentów jak varta, Bosch, Exide, YUASA, Centra, Banner i 3M.

System wygodnych i intuicyjnych filtrów pomoże ci znaleźć akumulator odpowiedni dla twojego samochodu. Wszystkie modele możesz posegregować po producencie, pojemności, mocy rozruchowej i polaryzacji. Zdajemy sobie sprawę, że zakup nowego akumulatora to spory wydatek, dlatego dajemy możliwość posortowania wszystkich produktów z tej kategorii w kolejności od najtańszego do najdroższego.

Parametry Akumulatorów

Tylko oferty

Cena

Producent

Pojemność

Moc rozruchowa

Polaryzacja

Długość (mm)

-

Szerokość (mm)

-

Wysokość (mm)

-

Jakość części (zgodnie z GVO)

Marka

$$_Usuń filtr
ALFA ROMEO (13)

Model

$$_Usuń filtr
MITO (955)(2008.09 - .) (13)

Typ

$$_Usuń filtr
1.4 TJet(155 KM / 114 KW) (13)

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Akumulatory - opinie

Marka: ALFA ROMEO Model: MITO (955)(2008.09 - .) Typ: 1.4 TJet(155 KM / 114 KW)
;