Akumulatory Białystok

4,43 z 29418 opinii

Kiedy samochód o poranku długo nie chce zapalić to znak, że może być potrzebujesz nowego akumulatora. Wielu mechaników twierdzi, że baterię trzeba wymieniać co dwa-trzy lata.

Na rynku są dostępne trzy główne typy akumulatorów – akumulatory z płynnym elektrolitem, akumulatory żelowe i akumulatory AGM. Kupując akumulator, należy również zwrócić uwagę na takie parametry jak pojemność (powinna być równa lub maksymalnie o 10 procent większa niż wartość sugerowana przez producenta) i moc rozruchowa.

Najlepszym miejscem na zakup akumulatora, jest serwis Ceneo.pl, na którym znajdziesz blisko dwa tysiące modeli baterii takich producentów jak varta, Bosch, Exide, YUASA, Centra, Banner i 3M.

System wygodnych i intuicyjnych filtrów pomoże ci znaleźć akumulator odpowiedni dla twojego samochodu. Wszystkie modele możesz posegregować po producencie, pojemności, mocy rozruchowej i polaryzacji. Zdajemy sobie sprawę, że zakup nowego akumulatora to spory wydatek, dlatego dajemy możliwość posortowania wszystkich produktów z tej kategorii w kolejności od najtańszego do najdroższego.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Pojemność

Moc rozruchowa

Polaryzacja

Lokalizacja sklepu

$$_Usuń filtr

Pozostałe lokalizacje

Akumulatory - opinie

Sprawdź w swojej lokalizacji:
Akumulatory > Białystok
Lokalizacja sklepu:
Białystok
Usuń wybrane filtry
VARTA 85Ah 800A Silver P+ F18 4,13 / 5 8 głosów 7 opinii
  • Pojemność: 85 Ah
  • Moc rozruchowa: 800 A
  • Polaryzacja: P+
CSB GP12170 12V/17AH (GP12170 X2) Napisz opinię
  • Pojemność: 17 Ah
  • Moc rozruchowa: 230 A
  • Polaryzacja: P+