Akcesoria wannowe

4,5 z 50662 opinii
Wanna to miejsce, w którym możemy odpocząć po całym dniu pracy, zrelaksować się w objęciach ciepłej wody i przyjemnie spędzić czas. Współczesne wanny mają różne kształty i rozmiary.
Ta różnorodność wpływa na polepszenie komfortu, płynącego z użytkowania wanny. Sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na te urządzenie sanitarne do kąpieli, odrzucając w ten sposób prysznice. Wanny mogą być wykonane z takich materiałów, jak na przykład: włókno szklane, akryl, porcelana, metal, żeliwo.
Ceneo.pl zadba o to, abyś posiadał najlepsze akcesoria do wanny.
W związku z powyższym, proponujemy zakup: korków i przelewów, schodków, uchwytów czy tez zagłówków. Nasze produkty zostały wykonane przez najlepszych producentów.
Stworzyły je osoby, które w dziedzinie ceramiki mają największe doświadczenie i posiadają ogromne pasje.
Bardzo gorąco polecamy podświetlenia do wanny, które zawsze pozytywnie wpłyną na Twoje samopoczucie. Dzięki nim możesz stworzyć niepowtarzalny nastrój i odpocząć od codziennego zgiełku.
W Zależności od wyboru odpowiedniego podświetlenia, uzyskasz inny, oryginalny efekt.
Zdecyduj się na odpowiednią barwę i zamów już teraz światło diodowe do wanien z hydromasażem.
Ceneo.pl oferuje najlepsze systemy dekoracji światłoterapii. Jest to sterowana terapia, która odbywa się za pomocą kolorowych świateł. Obsługa tego systemu odbywa się za pomocą zdalnego pilota lub panela. Obudowa podświetlenia może być na przykład: okrągła lub kwadratowa.
Proponujemy zakup najlepszych ekranów do wanny, które mają różne kolory i kształty.
Nasza oferta składa się także z takich produktów, jak na przykład: pierścień nawannowy, zestaw naprawczy do ceramiki i wanien akrylowych czy przelewy z wylotem wody.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje