Akcesoria video

4,5 z 51239 opinii
Kategoria akcesoria video składa się z najlepszych i sprawdzonych urządzeń do video, które przydadzą się w każdym domu.
Nasza oferta posiada takie produkty, jak na przykład: adapter Google. Jest to urządzenie streamujące wielkość palca. Podłącza się je do telewizora przez odpowiedni port HDMI.
Możesz już teraz oglądać ulubione filmy, dzięki użyciu smartfona czy tabletu. Te produkty współpracują z masą aplikacji, których liczba wciąż się aktualizuje i powiększa.
Podsumowując, ten produkt jest narzędziem do strumieniowania obrazu z urządzeń mobilnych. Dzięki adapterom, które znajdziesz w ofercie poniżej, wszystkie aplikacje możesz oglądać na dużym ekranie. Dzięki nim, Twój telefon może być spersonizowanym pilotem do telewizora. Dzięki odpowiednim aplikacjom możesz: szukać, przewijać, cofać, przyśpieszać, przeglądać, odtwarzać i kontrolować głośność.
Innym akcesorium do video jest kompaktowe urządzenie, przyssawka.
Dzięki niemu będziesz mógł korzystać z zakresu multimediów, które dostępne są w sieci.
Oprogramowanie stworzone zostało w taki sposób, aby użytkowanie androida było intuicyjne i funkcjonalne. Zaletą urządzenia są na przykład jego małe gabaryty i dopasowany system chłodzenia.
Ceneo.pl posiada także takie produkty, jak: okulary 3D, multifunkcyjne piloty, przekaźniki audio- video, splittery video czy dongle. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i zakupu najlepszych akcesoriów do video, jakie obecnie znajdują się na rynku. Przy wyborze, możesz użyć naszej pomocy. Filtry ułatwią Ci szybko i skutecznie odnaleźć interesujący apater czy pilot.
Określ, jakim budżetem dysponujesz i jaka firma Cię najbardziej Cię interesuje.
Polecamy także zakładki, które pomogą zdecydować, który produkt zamówić.
Skorzystaj z opinii innych użytkowników i ciesz się z funkcjonalnych i łatwych zakupów na Ceneo.pl
Tylko oferty
Cena
Producent
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Smart TV na każdym telewizorze, czyli dlaczego warto kupić Google Chromecast Poprzednie Następne
Nie masz Smart TV na swoim telewizorze, a chciałbyś mieć dostęp do aplikacji i filmów za pośrednictwem internetu? Google Chromecast to niewielka przystawka, która po podłączeniu za pomocą kabla HDMI zrobi z każdego modelu inteligentne urządzenie. To tani i sprawdzony sposób na stworzenie domowego centrum multimedialnego.
Jak zawiesić telewizor na ścianie? Poprzednie Następne
Telewizor na ścianie nie tylko oszczędza miejsce na komodzie lub półce, ale również świetnie się prezentuje. Na rynku znajdziemy szereg uchwytów i stelaży, któr...

Akcesoria video - opinie