Akcesoria ochronne

4,6 z 107803 opinii
Pracując z ciężkim sprzętem, posługując się trującymi substancjami, przebywając w hałasie czy nawet jeżdżąc na rowerze lub wystawiając się przed dłuższy czas na promienie słoneczne nie zawsze pamiętamy o zachowaniu odpowiednich środków ostrożności i tak jak w przypadku poważniejszych prac lub spawania większość z nas nie lekceważy ochrony własnego zdrowia, tak w przypadku uprawiania sportów wymagających ochraniaczy lub wykonywania drobnych prac z zachowaniem rozsądku bywa różnie. Nie pomagają apele wzywające do zachowania w takich, zdawałoby się błahych sytuacjach, szczególnej ostrożności. Nic nie dają rozpowszechnione w sieci filmy wypadków. Nadal przecież widuje się nieodpowiednio zabezpieczonych pracowników czy rodziców z dziećmi jadącymi bez kasku i ochraniaczy.
Dlaczego nie myślimy o prostych sposobach zapewnienia sobie maksimum komfortu fizycznego i psychicznego? Przecież na rynku dostępne są akcesoria ochronne w niemal każdej ilości a nawet w różnych wzorach i fasonach. Dziś nie można się tłumaczyć tym, że kask jest niewygodny, okulary wpijają się w skronie a ochraniacz drażni skórę. W ofercie sklepów stacjonarnych i internetowych mamy tak duży wachlarz najprzeróżniejszych artykułów, że naprawdę można znaleźć odpowiednie dla siebie i niedrogie akcesoria ochronne, które będą jednocześnie wygodne i estetyczne.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Militarna nutka w kobiecej szafie Poprzednie Następne

Militarna nutka w kobiecej szafie

Wojskowy ubiór jest wzorem funkcjonalności oraz wytrzymałości. Na szczęście, najpopularniejsze sklepy proponują rzeczy w stylu militarnym, które odznaczają się bardziej estetyczną formą. Najlepszy przykład stanowią parki i kurtki, które wykorzystasz podczas chłodniejszych, deszczowych dni. Buty w stylu militarnym to również świetna inwestycja. Nie dość, że pasują do wszystkiego to są niesamowicie wygodne.

Ubiór w stylu militarnym Poprzednie Następne

Ubiór w stylu militarnym

Styl militarny wdarł się w ostatnich latach na salony. W sklepach bez problemu odnajdziemy przeróżne kobiece ubrania moro. Panie coraz chętniej sięgają po wojskowy wzór, który pojawia się m. in. na kurtkach, spodniach, czy nawet szpilkach.

Najskuteczniejsze akcesoria do samoobrony Poprzednie Następne

Najskuteczniejsze akcesoria do samoobrony

Niekiedy jesteśmy zmuszeni do zastosowania samoobrony. Nie są to przyjemne sytuacje, ale niestety się zdarzają. W niniejszym poradniku przedstawaimy najskuteczniejsze akcesoria, które pozwolą nam obronić się przed napastnikiem.