Akcesoria kreślarskie

4,6 z 107803 opinii
Do wykonania dobrego wykresu czy projektu potrzebne są odpowiednie akcesoria kreślarskie. Dobry rapitograf, linijki i cienkopisy kreślarskie są w takich przypadkach niezbędne, gdyż w przypadku wykresów każdy, nawet najmniejszy szczegół może mieć kluczowe znaczenie dla poprawności wykonania dalszych prac.
Zwykle przybornik kreślarski zawiera: cyrkiel uniwersalny i przenośnik, zerownik, grafion, przedłużacz oraz dodatkowo wkrętak i gniazdo środkujące. Większe przyborniki zawierają dodatkowo specjalne cyrkle. W zależności od potrzeb i rodzaju wykonywanych projektów kreślarz będzie potrzebował tuszy w różnych kolorach, deski kreślarskiej, mat do cięcia i kilku innych drobiazgów o różnym przeznaczeniu. Spektrum możliwości może przyprawić o zawrót głowy, ale należy pamiętać, że nie każde narzędzie będzie nam rzeczywiście potrzebne. Trochę innych przyrządów używać będą architekci, inny twórcy wykresów technicznych a jeszcze innych ludzie zajmujący się kaligrafią. Wszystkie te dziedziny są związane z kreślarstwem, ale każda w trochę innym zakresie i właśnie od tego zakresu uzależniony jest rodzaj używanych przyrządów.
Duży wybór artykułów kreślarskich można znaleźć w sklepach specjalistycznych dostępnych w każdym mieście bądź na różnego rodzaju portalach internetowych.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Akcesoria kreślarskie - opinie