Akcesoria i części do narzędzi mechanicznych

4,5 z 22155 opinii
Olśniewający ogród jest marzeniem każdego właściciela domu. Do jego wyznaczników należy nienagannie przystrzyżona i zielona trawa. Spoglądasz z zazdrością na piękny trawnik sąsiada? Ceneo.pl ma dla Ciebie dobrą wiadomość – dzięki narzędziom mechanicznym do ogrodu będziesz mógł konkurować z sąsiadem o nagrodę dla najpiękniejszego trawnika.
Utrzymanie estetycznego trawnika wymaga oczywiście odpowiednich narzędzi, które w wyniku eksploatacji mogą się zużywać. Pomocą służą wtedy akcesoria i części do narzędzi mechanicznych. W kategorii akcesoria i części do narzędzi mechanicznych dostępne są produkty do kosiarek, podkaszarek, traktorów czy nożyc najlepszych specjalistów od narzędzi ogrodowych, na przykład Gardinery, Oregon, Partner, Stiga i Stihl. Warto się zaopatrzyć w głowice żyłkowe i super ostre noże do kosiarek i podkaszarek. Z nimi nawet największe chwasty nie są dla Ciebie żadnym wyzwaniem. Twoim narzędziom mechanicznym brakuje mocy? Zastanów się nad zakupem silnika, który zamieni kosiarkę w prawdziwą mechaniczną bestię.
Dzięki produktom z kategorii akcesoria i części do narzędzi mechanicznych trawa w Twoim ogrodzie będzie zachwycała niczym murawa z największych stadionów piłkarskich świata. Twój sąsiad zzielenieje z zazdrości!

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Przeznaczenie

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Akcesoria i części do narzędzi mechanicznych - opinie

z 342
Hecht pług jednostronny 8001016 4,0 / 5 4 opinie / 2 pytania
  • Przeznaczenie: Do glebogryzarek, aeratorów i wertykulatorów
HORTMASZ koła metalowe do glebogryzarek 4,5 / 5 Napisz opinię / 1 pytanie
  • Przeznaczenie: Do glebogryzarek, aeratorów i wertykulatorów