Zielone Akcesoria dla dzieci Pinokio

4,6 z 17059 opinii
Lada dzień na świecie pojawi się dziecko, a ty jeszcze nie masz nic przygotowane? Wyprawka dla niemowlaka to poważne zadanie dla mamy jak i taty. Co trzeba kupić, żeby zapewnić maleństwu komfort, spokój i bezpieczeństwo? To bardzo częste pytanie zadawane przez przyszłych rodziców. Jedną z najważniejszych rzeczy jest oczywiście wózek, czy kupimy 2 w 1 czy 2 w 1, wszystko zależy od nas samych i środków jakimi dysponujemy. Na rynku istnieje setki modeli z gondolą, spacerówką i fotelikiem samochodowym montowanym na pasy bądź przez specjalny system. Kolejną rzeczą jest miejsce, gdzie mały brzdąc będzie spędzać większość czasu, śpiąc. Decydując się na drewniane łóżeczko, dajemy maleństwu wszystko czego potrzebuje przez pierwsze miesiące życia. Zamiast łóżeczka możemy zdecydować się na kosz Mojżesza bądź kołyskę, którą możemy przestawiać z pomieszczenia do pomieszczenia, w zależności od miejsca, gdzie przebywamy.

Akcesoria dziecięce do łóżeczka

Przez pierwsze miesiące życia, maluszek powinien spać w rożku lub śpiworku. Jeśli urodzi się jesienią lub zimą, kupmy kocyk do przykrycia. Kołderka z poduszeczką przydadzą się nieco później, jak maluch podrośnie. Szczebelki łóżeczka zabezpieczmy ochraniaczami, można je dzisiaj dopasować do koloru i motywu rożka czy kocyka. Dzięki nim, maluszek nie włoży nóżek czy rączek między szczebelki. Do łóżeczka przyda się również organizer z kieszeniami, gdzie będziemy mogli powkładać kosmetyki, pieluszki i różne akcesoria dziecięce potrzebne podczas przewijania czy zasypiania.

Jak akcesoria dziecięce wpływają na rozwój malca?

Zabawki, przedmioty sensoryczne, grzechotki czy gryzaki mają olbrzymi wpływ na rozwój maluszka, a przede wszystkim na funkcjonowanie jego mózgu. Jeśli nad łóżeczkiem powiesimy kontrastową karuzelę, maluszek leżąc, będzie ćwiczył wzrok i paluszki, łapiąc przedmioty umieszczone nad nim. Kontrastowe obrazki umieszczane przy łóżeczku bardzo dobrze oddziałują na wzrok, a wszelkiego rodzaju zabawki i gryzaki, na umiejętności sensoryczne dziecka.

Gdzie kupić akcesoria dziecięce?

Aktualnie istnieje wiele sieci sklepów oferujących wysokiej jakości produkty dla dzieci. Aby produkt zostaw wpuszczony na rynek, potrzeba wiele atestów, zapewniających bezpieczeństwo i zdrowe funkcjonowanie organizmu małego dziecka. Dlatego warto przy zakupie sprawdzić, czy dany produkt jest atestowany.
Akcesoria dziecięce
3
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Producent:
Kolor:
Tylko oferty
Cena
Producent
Kolor
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje
Czapka z Uszami, Happy Llama / Zielona, PINOKIO
Pinokio Czapki dziecięceCzapka z Uszami, Happy Llama / Zielona, PINOKIO 16,90

PINOKIO dziecięca czapka Happy Llama 56 zielona
Pinokio Czapki dziecięcePINOKIO dziecięca czapka Happy Llama 56 zielona 25,00

PINOKIO dziecięca czapka Happy Llama 68 zielona
Pinokio Czapki dziecięcePINOKIO dziecięca czapka Happy Llama 68 zielona 25,00