Akcesoria do wykończenia ścian - Kamień dekoracyjny Dommart - najtańsze oferty

4,5 z 60866 opinii
Skończyłeś budowę domu, ale czujesz, że wnętrzom czegoś brakuje? Chciałbyś odświeżyć wystrój mieszkania, ale nie masz pomysłu, jak to zrobić? Odpowiedzią na Twoje rozterki mogą być akcesoria do wykończenia ścian. Niewielkim nakładem finansowym i czasowym całkowicie odmienisz design sypialni, salonu czy kuchni.
Akcesoria do wykończenia ścian są idealnym uzupełnieniem wystroju mieszkania, domu, biura, hotelu. Ceneo.pl otwiera przed Tobą bogactwo kolorów, motywów i wzorów, które będą znakomicie komponować się z Twoimi meblami. Panele ścienne na nowo zdefiniują charakter wnętrza. Wielbiciele klasyki zakochają się w drewnianych panelach i kamieniu dekoracyjnym w naturalnych kolorach. Mocniejszym akcentem będą panele o wyrazistych barwach i oryginalnym wzornictwie. Panele trójwymiarowe zamienią nawet najnudniejsze pomieszczenie w galerię sztuki. Kuchnię zaczarują panele szklane z pięknymi rysunkami. Dzięki filtrom Ceneo.pl bez trudu odszukasz akcesoria do wykończenia ścian w dowolnym stylu – retro, klasycznym, nowoczesnym, vintage.
Akcesoria do wykończenia ścian są łatwe do położenia. Nie będzie również problemów z utrzymaniem ich czystości. Wykonane z naturalnych materiałów akcesoria do wykończenia ścian są całkowicie nieszkodliwe dla Ciebie i Twoich bliskich.
Materiały wykończeniowe
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Kolor
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje
Kamień Elewacyjny Naturalny Wall Crazy Czarny Small kamień naturalny czarny 40cm 0,5-1,5cm 4,5 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

z kamieniem elewacyjnym WALL CRAzY dokładne oraz trwałe ułożenie elewacji na ścianach budynku jest dziecinnie proste. Kamień naturalny cechuje duża wytrzymałość, możemy być więc pewni, że produkt posłuży nam przez wiele lat.

Kamień Elewacyjny Naturalny Wall Crazy kamień naturalny rudy 400,5 -1,5 4,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Nazwa produktu: Kamień elewacyjny naturalny WALL CRAZYMateriał wykonania: kamień naturalnyKolor: rudyDługość: 40 cmGrubość: 0,5 -1,5 cmSzerokość: 10 cmZastosowanie: do wnętrz i na zewnątrzIlość m2/ karton: 0,44Waga: 13 kgInformacje dodatkowe: opakowanie 11 szt.Kod PKWiU: 23.70.12Kod ...

Kamień Elewacyjny Naturalny Wall Crazy Żółty Small kamień naturalny żółty 40cm 0,5-1,5cm 4,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

z kamieniem elewacyjnym WALL CRAzY dokładne oraz trwałe ułożenie elewacji na ścianach budynku jest dziecinnie proste. Kamień naturalny cechuje duża wytrzymałość, możemy być więc pewni, że produkt posłuży nam przez wiele lat.