Turkusowe Akcesoria do wykończenia ścian - najtańsze oferty

4,5 z 60697 opinii
Skończyłeś budowę domu, ale czujesz, że wnętrzom czegoś brakuje? Chciałbyś odświeżyć wystrój mieszkania, ale nie masz pomysłu, jak to zrobić? Odpowiedzią na Twoje rozterki mogą być akcesoria do wykończenia ścian. Niewielkim nakładem finansowym i czasowym całkowicie odmienisz design sypialni, salonu czy kuchni.
Akcesoria do wykończenia ścian są idealnym uzupełnieniem wystroju mieszkania, domu, biura, hotelu. Ceneo.pl otwiera przed Tobą bogactwo kolorów, motywów i wzorów, które będą znakomicie komponować się z Twoimi meblami. Panele ścienne na nowo zdefiniują charakter wnętrza. Wielbiciele klasyki zakochają się w drewnianych panelach i kamieniu dekoracyjnym w naturalnych kolorach. Mocniejszym akcentem będą panele o wyrazistych barwach i oryginalnym wzornictwie. Panele trójwymiarowe zamienią nawet najnudniejsze pomieszczenie w galerię sztuki. Kuchnię zaczarują panele szklane z pięknymi rysunkami. Dzięki filtrom Ceneo.pl bez trudu odszukasz akcesoria do wykończenia ścian w dowolnym stylu – retro, klasycznym, nowoczesnym, vintage.
Akcesoria do wykończenia ścian są łatwe do położenia. Nie będzie również problemów z utrzymaniem ich czystości. Wykonane z naturalnych materiałów akcesoria do wykończenia ścian są całkowicie nieszkodliwe dla Ciebie i Twoich bliskich.

Filtry

Tylko oferty

Cena

$$_Usuń filtr

Kolor

$$_Usuń filtr

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Cena: do 136 Kolor: Turkusowe Usuń wybrane filtry
GLASSPOL Turkusowa matowa płytka szklana wykończeniowa do pustaków szklanych luksferów » Napisz opinię / Zadaj pytanie

Płytka wykończeniowa matowa do pustaków szklanych w kolorze turkusowym o rozmiarze 7,2x19cm. Pasuje do pustaków szklanych o wymiarach 19x19x8 cm i 19x09x8cm. Kolor płytek można dopasować między innymi do pustaków szklanych, dzięki temu można efektownie zakończyć każdą ściankę z luksferów. ...

12,99
GLASSPOL Turkusowa płytka wykończeniowa do pustaków szklanych luksferów » 4,5 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Płytka wykończeniowa do pustaków szklanych w kolorze turkusowym o rozmiarze 7,2x19cm. Pasuje do pustaków szklanych o wymiarach 19x19x8 cm i 19x09x8cm. Kolor płytek można dopasować między innymi do pustaków szklanych, dzięki temu można efektownie zakończyć każdą ściankę z luksferów. ...

12,99