Akcesoria do tenisa stołowego

4,6 z 52567 opinii
Tenis stołowy jest dyscypliną olimpijską od roku 1988. Jest to gra indywidualna, w której uczestniczą dwie osoby. Inaczej nazywana jest ping- pongiem. Polega na odbiciu piłeczki w taki sposób, aby sprytnie przeleciała nad siatką lub w jej pobliżu i przedostała się na drugą połowę stołu. Jeśli przeciwnik nie odbierze Twojego zagrania- przegrywa, a punkty przyznawane są tej osobie, która wykonała dobre uderzenie.
Do tenisa stołowego na pewno potrzebujesz rakietki, która składa się ze specjalnych, kauczukowych okładzin. Potocznie nazywana jest paletką. Może mieć dowolny kształt i odpowiednią dla gracza masę. Najważniejszym jednak elementem, bez którego nie możesz zagrać jest odpowiedni, normowany stół tenisowy. Musi on mieć jeden z trzech kolorów i może być: zielony, czarny lub niebieski. Piłeczka do gry ma kolor biały lub pomarańczowy.
Ceneo.pl posiada najlepsze akcesoria do tenisa stołowego, które znajdziesz poniżej.
Nasza bogata oferta składa się między innymi z takich produktów, jak: pojemne, oryginalne i bardzo designerskie torby na ramię, tablice wyników, pokrowce na stół, uchwyty na siatkę oraz klasyczną, wytrzymałą siatkę.
Inne akcesoria, jakie posiadamy i którymi chętnie się z Tobą podzielimy to: okładziny gładkie, futerały na rakietkę, piłeczki czy najlepsze na rynku rakietki.
Jeśli zakupisz jedną z naszych wykładzin, szybko przekonasz się, że odkryjesz zupełnie nowy wymiar gry w tenisa stołowego. Producenci, korzystając ze swojego doświadczenia i rozwijając swe pasje, stworzyli je z myślą o wydłużeniu trajektorii lotu piłki. Jest to bardzo istotne i kluczowe w momencie rozgrywania każdego meczu.
Pokrowce na rakietki do tenisa stołowego to pojemne i bardzo atrakcyjne materiały- wytrzymałe i eleganckie.
Ceneo.pl zachęca do internetowych, wygodnych zakupów, które okażą się wielką przyjemnością.
Tylko oferty
Cena
Producent
Przeznaczenie
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Paletki do tenisa stołowego: jakie wybrać? Poprzednie Następne
Ping-pong – dla jednych zmora lekcji wychowania fizycznego, dla innych świetny sposób na rozrywkę. Elementem, który pozwoli ci rozegrać emocjonujący mecz jest oczywiście rakietka. Jaką rakietkę do tenisa stołowego kupić? Porównujemy modele dla amatorów i dla profesjonalistów.