Akcesoria i buty do squasha

4,6 z 30162 opinii
Squash to dyscyplina sportowa, która polega na odbijaniu piłki o ścianę za pomocą specjalnej rakiety.
Cała zabawa polega na tym, że odbicie powinno być zaplanowane w taki sposób, aby maksymalnie utrudnić odbiór piłki przez przeciwnika. Przed wizytą na korcie musisz pamiętać o tym, aby dobrze się przygotować i wyposażyć w specjalistyczny sprzęt.
Ceneo.pl posiada najlepsze akcesoria do squasha, które przydadzą się zarówno dla zaawansowanego, jak i początkującego gracza. Nasza oferta skierowana jest dla miłośników gry, którzy stawiają na jakość produktów połączoną z atrakcyjną ceną akcesoriów. Znajdziesz tu między innymi gotową pojedynczą taśmę stworzoną dla osób biegających. Nasze inne produkty to: podgrzewacze do piłek, naciągi, breloki, rolki, frotki na głowę i rękę, torby, a także pachołki, skarpety czy owijki.
Te ostatnie są cenione i lubiane przez wszystkich graczy sportów rakietowych. W ich budowie wykorzystano najnowszą nano- technologię, dzięki czemu owijki są jeszcze bardziej trwalsze.
Posiadają podstawę antypoślizgową i dobrze absorbują wilgoć. Ceneo.pl proponuje akcesoria do squasha takich producentów jak: Tecnifibre, Karakal, Ashaway, Oliver, Dunlop, Eye, Harrow, Head, Prince, Titan, Toalson, Victor, Wilson, Yonex.
Doskonałe do przenoszenia całego sprzętu okażą się pokrowce, które znajdziesz poniżej. Są one niezbędne podczas treningu i meczu. Każdy egzemplarz ma inne kolory oraz pomieści różne liczby rakietek tenisowych. Pokrowiec posiada wiele komór i kieszeni na akcesoria. Pozwala to spakować się na trening i zabrać ze sobą najpotrzebniejsze rzeczy: buty, ręcznik i ubrania.
Dodatkowo, jedna z komór pozwala umieścić w jej wnętrzu laptop czy tablet.
Ceneo.pl zachęca do zakupu rakiet i piłek do squasha.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Akcesoria do squasha - opinie