Sklep soczewki-at.pl - Akcesoria do soczewek

4,7 z 617619 opinii
Akcesoria do soczewek, jakie znajdziesz na Ceneo.pl to szeroka i bardzo atrakcyjna oferta produktów, które ułatwią życie codzienne każdym pacjentom, którzy używają soczewek kontaktowych.
Nasza propozycja dotycząca tych akcesoriów posiada najlepsze pojemniki do soczewek. Wszystkie urządzenia służące do ich higieny i pielęgnacji. Okażą się być bardzo pomocne i profesjonalne.
Ceneo.pl proponuje zakup kropli nawilżających, które skutecznie nawilżą gałkę oczną. Wyróżniamy wiele rodzajów kropli, w zależności od objawów i podrażnień. Zmniejszą one uczucie zmęczenia oka i dyskomfort spowodowany jego suchością lub kłuciem.
Wiele osób pracujących przy komputerze lub mające ciągły kontakt ze sztucznym oświetleniem ma problemy ze swoimi gałkami ocznymi. Nasze produkty kierowane są dla osób, których oczy są narażone na przemęczenie spowodowane długotrwałą pracą przy urządzeniach elektronicznych.
Krople regenerują zmęczone oko i poprawiają komfort użytkowania soczewek.
Ceneo.pl posiada najlepsze etui na soczewki kontaktowe. Osoby je noszące powinny systematycznie wymieniać pojemniki, w których są one trzymane. Zlokalizowanie soczewek w odpowiednim miejscu powoduje, że usuwane są z nich wszelkie zanieczyszczenia. Klasyczny pojemnik zapewni optymalne czyszczenie i dezynfekcję.
Nasza oferta posiada zestawy, w których do etui dołączone są płyny do pielęgnacji.
Etui mogą mieć różne kolory i bardzo oryginalne wzory. Dostępne w kilku wersjach są ciekawą alternatywą dla klasycznego pojemnika. Proponujemy zakup pojemników na soczewki z lusterkiem, które są idealnym rozwiązaniem dla osób podróżujących.
Posiadamy także szeroką ofertę pęset i przyssawek. Te urządzenia służą do wygodnego wynajmowania soczewek z pojemnika.
Życzymy miłych zakupów.
Akcesoria do soczewek
531
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Tylko oferty:
Tylko oferty
Cena
Producent
Pojemność
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Soczewki jednodniowe – wady i zalety Poprzednie Następne
Soczewki kontaktowe to coraz popularniejsza metoda korekcji wady wzroku. Wśród dostępnych na rynku produktów z pewnością wyróżniają się soczewki jednodniowe. Wygodne, higieniczne… i co jeszcze? Sprawdź, jakie zalety i wady ma ten rodzaj soczewek.
Czy można pływać w soczewkach? Poprzednie Następne
Jeśli kochasz sporty wodne, ale cierpisz na wadę wzroku, musisz pamiętać o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa. Czy można pływać w soczewkach?
Toryczne soczewki – astygmatyzm pod kontrolą Poprzednie Następne
Masz astygmatyzm i myślisz, że soczewki kontaktowe nie są dla ciebie? Dowiedz się, jak działają toryczne soczewki i ciesz się wygodą bez okularów!
Jak dobrać soczewki? Rodzaje soczewek Poprzednie Następne
Często podróżujesz i nie masz problemów z nawracającym zapaleniem spojówek? Spróbuj soczewek miesięcznych, trzymiesięcznych lub nawet rocznych. Soczewki jednorazowe, czyli jednodniowe polecane są osobom, które mają wrażliwe oczy lub są bardzo aktywne fizycznie. Wówczas istnieje duże prawdopodobieństwo, że taką soczewkę po prostu zgubią. Chcesz wiedzieć czym kierować się przy wyborze soczewek? Które soczewki są najlepsze? Czy soczewki jednodniowe należy wyrzucić po jednym dniu noszenia? Przeczytaj.

Akcesoria do soczewek:

Niestety nic nie znaleziono