Akcesoria do oświetlenia estradowego - Statywy i stojaki

4,6 z 22927 opinii
Jeżeli myślimy o otwarciu klubu muzycznego, bądź zakładamy amatorski lub jak najbardziej profesjonalny teatr, musimy pamiętać, że nie tylko talent i nasz zapał będzie mieć wpływ na sukces bądź jego brak. Oprócz oryginalnego repertuaru bardzo istotne będzie nasze przygotowanie od strony technicznej. Dobrze wyposażona scena dostarczy widzom niezapomnianych przeżyć a wykonawcom zapewni komfort pracy.
Jednym, choć może nie najważniejszym z elementów wyposażenia nawet małych sal widowiskowych jest kurtyna. Nie jest ona niezbędna w przypadku przedstawień lub koncertów i wiele scen doskonale się bez niej obywa, ale nadaje ona wnętrzu elegancji i bardziej teatralnego charakteru.
Drugim istotnym elementem jest scenografia i oświetlenie, które zależą od fantazji i możliwości finansowych realizatorów. Wybór sprzętu jest tutaj ogromny a na rynku dostępne są droższe i tańsze lampy sceniczne. Za najlepsze akcesoria do oświetlenia estradowego trzeba będzie trochę więcej zapłacić, ale wydatek ten szybko zwróci nam się w postaci profesjonalnej oprawy scenicznej, która zawsze przyciąga spragnionych nowych doznań widzów.
Wreszcie ostatnim elementem są ruchome podesty i zapadnie, które przydadzą się szczególnie w przypadku widowisk teatralnych, gdyż niektóre przedstawienia wymagają wykorzystania specjalnych mechanizmów pozwalających na modernizację samej sceny.
Oświetlenie i efekty estradowe
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jaka konsola DJ dla początkujących? Poprzednie Następne
Wielu fanów muzyki marzy o tym, by zostać profesjonalnymi didżejami, grać w klubach i podrywać do tańca tysiące rozemocjonowanych ludzi w rytm własnoręcznie zmiksowanych lub skomponowanych utworów. Każda, nawet największa przygoda, rozpoczyna się jednak od pierwszego kroku. W przypadku didżejów jest nim zakup niezbędnego sprzętu, a więc konsoli DJ dla początkujących. Podpowiadamy, z czego się składa, jak działa oraz jaką kupić.
Jak wybrać mikrofon do 200 zł? Poprzednie Następne
Mikrofony znajdują szerokie zastosowanie, korzystają z nich streamerzy, producenci materiałów audio i wideo czy gracze. Mikrofon do 200 złotych powinien w zadowalający sposób spełnić większość naszych oczekiwań.
Mikrofon do smartfona: jaki wybrać? Dlaczego warto kupić? Poprzednie Następne
Mikrofon podłączony do smartfona zapewni doskonały dźwięk podczas nagrywania filmów. W tym artykule podpowiemy, jaki model warto wybrać. Sprawdź!
MIkrofon do nagrywania filmów na YouTube za około 200 złotych Poprzednie Następne
Jeśli rozpoczynasz swoją przygodę z nagrywaniem wideo blogów, to jednym z niezbędnych elementów wyposażenia jest solidny mikrofon. Wysokiej jakości dźwięk pozwoli ci lepiej dotrzeć do swoich odbiorców. Sprawdź, jaki model warto kupić.
Muzyka z płyt winylowych — gramofon retro Poprzednie Następne
Gramofony swoje czasy świetności mają już za sobą, jednak — jak się okazuje — zainteresowanych tymi urządzeniami nie brakuje. Ich niepowtarzalny wygląd, a także brzmienie sprawiają, że możemy poczuć się jak w latach 30. XX wieku
Czadowy sprzęt oświetleniowy na imprezę Poprzednie Następne
Dyskoteki przyciągają nas ciekawymi atrakcjami i efektami. Oprócz muzyki, alkoholu czy wystroju klubu bardzo ważne jest oświetlenie. Jakie efekty świetlne stosuje się w dyskotekach? Czy warto samemu kupić kulę disco lub kolorowe światła LED? Dowiesz się tego w tym poradniku.
Super efekty na imprezie Poprzednie Następne
Teraz możemy bawić się wśród fluorescencyjnego dymu, baniek mydlanych, konfetti, piany, a nawet płatków śniegu lub popcornu. Przyjrzyjmy się, na czym polegają najpopularniejsze atrakcje imprezowe, jak zrobić bańki mydlane w ogromnych ilościach i czy wynajęcie na własny koszt wytwornicy dymu lub piany będzie dobrym pomysłem?

Akcesoria do oświetlenia estradowego - opinie