Akcesoria do oświetlenia estradowego - Filtry

4,6 z 15848 opinii
Jeżeli myślimy o otwarciu klubu muzycznego, bądź zakładamy amatorski lub jak najbardziej profesjonalny teatr, musimy pamiętać, że nie tylko talent i nasz zapał będzie mieć wpływ na sukces bądź jego brak. Oprócz oryginalnego repertuaru bardzo istotne będzie nasze przygotowanie od strony technicznej. Dobrze wyposażona scena dostarczy widzom niezapomnianych przeżyć a wykonawcom zapewni komfort pracy.
Jednym, choć może nie najważniejszym z elementów wyposażenia nawet małych sal widowiskowych jest kurtyna. Nie jest ona niezbędna w przypadku przedstawień lub koncertów i wiele scen doskonale się bez niej obywa, ale nadaje ona wnętrzu elegancji i bardziej teatralnego charakteru.
Drugim istotnym elementem jest scenografia i oświetlenie, które zależą od fantazji i możliwości finansowych realizatorów. Wybór sprzętu jest tutaj ogromny a na rynku dostępne są droższe i tańsze lampy sceniczne. Za najlepsze akcesoria do oświetlenia estradowego trzeba będzie trochę więcej zapłacić, ale wydatek ten szybko zwróci nam się w postaci profesjonalnej oprawy scenicznej, która zawsze przyciąga spragnionych nowych doznań widzów.
Wreszcie ostatnim elementem są ruchome podesty i zapadnie, które przydadzą się szczególnie w przypadku widowisk teatralnych, gdyż niektóre przedstawienia wymagają wykorzystania specjalnych mechanizmów pozwalających na modernizację samej sceny.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

$$_Usuń filtr

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Czadowy sprzęt oświetleniowy na imprezę Poprzednie Następne

Czadowy sprzęt oświetleniowy na imprezę

Dyskoteki przyciągają nas ciekawymi atrakcjami i efektami. Oprócz muzyki, alkoholu czy wystroju klubu bardzo ważne jest oświetlenie. Jakie efekty świetlne stosuje się w dyskotekach? Czy warto samemu kupić kulę disco lub kolorowe światła LED? Dowiesz się tego w tym poradniku.

Super efekty na imprezie Poprzednie Następne

Super efekty na imprezie

Teraz możemy bawić się wśród fluorescencyjnego dymu, baniek mydlanych, konfetti, piany, a nawet płatków śniegu lub popcornu. Przyjrzyjmy się, na czym polegają najpopularniejsze atrakcje imprezowe, jak zrobić bańki mydlane w ogromnych ilościach i czy wynajęcie na własny koszt wytwornicy dymu lub piany będzie dobrym pomysłem?

Rodzaj: Filtry Usuń wybrane filtry