Akcesoria do oświetlenia estradowego

4,6 z 13779 opinii
Jeżeli myślimy o otwarciu klubu muzycznego, bądź zakładamy amatorski lub jak najbardziej profesjonalny teatr, musimy pamiętać, że nie tylko talent i nasz zapał będzie mieć wpływ na sukces bądź jego brak. Oprócz oryginalnego repertuaru bardzo istotne będzie nasze przygotowanie od strony technicznej. Dobrze wyposażona scena dostarczy widzom niezapomnianych przeżyć a wykonawcom zapewni komfort pracy.
Jednym, choć może nie najważniejszym z elementów wyposażenia nawet małych sal widowiskowych jest kurtyna. Nie jest ona niezbędna w przypadku przedstawień lub koncertów i wiele scen doskonale się bez niej obywa, ale nadaje ona wnętrzu elegancji i bardziej teatralnego charakteru.
Drugim istotnym elementem jest scenografia i oświetlenie, które zależą od fantazji i możliwości finansowych realizatorów. Wybór sprzętu jest tutaj ogromny a na rynku dostępne są droższe i tańsze lampy sceniczne. Za najlepsze akcesoria do oświetlenia estradowego trzeba będzie trochę więcej zapłacić, ale wydatek ten szybko zwróci nam się w postaci profesjonalnej oprawy scenicznej, która zawsze przyciąga spragnionych nowych doznań widzów.
Wreszcie ostatnim elementem są ruchome podesty i zapadnie, które przydadzą się szczególnie w przypadku widowisk teatralnych, gdyż niektóre przedstawienia wymagają wykorzystania specjalnych mechanizmów pozwalających na modernizację samej sceny.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Czadowy sprzęt oświetleniowy na imprezę Poprzednie Następne

Czadowy sprzęt oświetleniowy na imprezę

Dyskoteki przyciągają nas ciekawymi atrakcjami i efektami. Oprócz muzyki, alkoholu czy wystroju klubu bardzo ważne jest oświetlenie. Jakie efekty świetlne stosuje się w dyskotekach? Czy warto samemu kupić kulę disco lub kolorowe światła LED? Dowiesz się tego w tym poradniku.

Super efekty na imprezie Poprzednie Następne

Super efekty na imprezie

Teraz możemy bawić się wśród fluorescencyjnego dymu, baniek mydlanych, konfetti, piany, a nawet płatków śniegu lub popcornu. Przyjrzyjmy się, na czym polegają najpopularniejsze atrakcje imprezowe, jak zrobić bańki mydlane w ogromnych ilościach i czy wynajęcie na własny koszt wytwornicy dymu lub piany będzie dobrym pomysłem?