Akcesoria do optyki do broni

4,6 z 107803 opinii
Akcesoria do optyki do broni, które znajdziesz w atrakcyjnej ofercie Ceneo.pl to między innymi mikrofony kierunkowe do noktowizorów, lunet i lornetek.
Ten produkt wzmacnia dźwięk i przenosi go na około 100 metrów od źródła, z którego został nadany. Charakteryzuje się małymi gabarytami i niską wagą. Mikrofony, które są dołączone do zestawu mogą pracować samodzielnie, gdyż posiadają własne źródło zasilania.
Mają one specjalną ochronę, która ma za zadanie redukować zakłócenia powstałe na skutek ruchu cząsteczek powietrza.
Innym produktem będącym akcesorium do optyki od broni, jest kompaktowy i bardzo lekki kolimator. Szybko namierza i jest kompatybilny z bronią krótką, długą kulową i śrutową.
Ceneo.pl w swojej ofercie posiada najlepsze kolimatory, które posiadają bardzo ciekawe funkcje. Jedną z nich jest wybór między manualną a automatyczną regulacją intensywności podświetlenia.
Nasze produkty to najlepsze urządzenia do optyki do broni. Oferują szerokie spektrum zastosowań.
Wiele z nich idealnie sprawdzi się na wszelkich polowaniach i strzelnicach.
Nasze produkty wykonane zostały przez znanych i cenionych producentów, którzy sumiennie i z wielkim zaangażowaniem wykonali produkty do optyki do broni.
Są nimi między innymi: Hawke, Leapers, BKL, Barska, Delta Optical, BSA, Butler Creek, Crosman, Kandar, a także Yukon, Olight, Meopta, Walther czy Umarex.
Polecamy zakup najlepszych akcesoriów, które znajdują się poniżej.
Być może okażą się one wspaniałym i bezcennym prezentem dla taty, wujka czy męża czy żony.
Jeśli tylko, któryś z wymienionych osób interesuje się strzelectwem, bronią palną i pochodnymi tematami- nie czekaj i zamów unikatowy produkt juz teraz.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje