Akcesoria do opraw dokumentów

4,5 z 42971 opinii
W takich miejscach jak biura przedsiębiorstw czy punkty kserograficzne przepływ umów, zaświadczeń, rachunków czy dokumentacji, a co za tym idzie rotacja materiałami i akcesoriami do opraw dokumentów jest ogromna. By uniknąć opóźnień i przestojów, zapasy wymagają stałego uzupełniania. Twoja firma może zaoszczędzić na zakupie listew zatrzaskowych, grzbietów spiralnych, okładek do bindowania, twardych okładek kanałowych czy folii do laminowania, jeśli skorzysta z bogatej oferty przygotowanej przez Ceneo.pl. W ofercie porównywarki znajdziesz bowiem wszystkie niezbędne akcesoria do opraw dokumentów w niezwykle przystępnych cenach. W asortymencie nie brakuje propozycji od takich producentów jak Opus, Argo, Fellowes, Argo S.A czy GBC. Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce możesz z łatwością odszukać interesujące cię akcesoria. Umożliwia ona wskazanie przedziału cenowego, jednej z kilkudziesięciu marek oraz rodzaj wyszukiwanych przedmiotów – akcesoriów do bindownic, akcesoriów do laminatorów oraz pozostałych akcesoriów. Za sprawą szerokiego asortymentu z łatwością możesz wybrać akcesoria w różnorodnej palecie kolorów dla wszystkich popularnych formatów papieru (między innymi takich jak A3, A4 i A5).
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Ranking najlepszych niszczarek Poprzednie Następne
Poszukujesz niszczarki do biura i nie wiesz jaką wybrać? Na Ceneo znajdziesz najlepsze produkty, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania! Zrób najlepszą inwestycję w bezpieczeństwo - zapoznaj się z naszym rankingiem i kup najlepszą niszczarkę.
Niszczarka do dokumentów: ranking Poprzednie Następne
Prace biurowe mają to do siebie, że generują wiele dokumentów, które po jakimś czasie są niepotrzebne. Wyrzucenie do kosza kartek zawierających ważne dane nie jest szczególnie dobrym posunięciem, dlatego trzeba je w jakiś sposób zniszczyć. Ręczne rwanie na dłuższą metę nie zdaje egzaminu, więc warto wesprzeć się niszczarką do dokumentów.
  • Rodzaj: Akcesoria do laminatorów