Akcesoria do narzędzi pomiarowych

4,6 z 74900 opinii
W zawodach związanych z budownictwem i planowaniem przestrzeni takich jak architekt, urbanista, inżynier budowlany, geodeta czy geolog kluczowe jest dokonywanie maksymalnie precyzyjnych pomiarów. Na dokładność wyników mają wpływ zarówno umiejętności pracownika, jego wiedza i doświadczenie, ale także jakość używanego sprzętu mierniczego i akcesoriów do narzędzi pomiarowych. Jeśli twoja praca lub działalność twojej firmy wymaga dokładnych pomiarów, powinieneś zadbać o zaopatrzenie najwyższej klasy. Przed wyjazdem w teren w wyposażeniu nie może zabraknąć statywów, stojaków i tyczek teleskopowych przystosowanych do różnego typu urządzeń, np. laserów budowlanych, dalmierzy czy niwelatorów. Nie wolno zapominać również o dodatkowych zasilaniu w postaci baterii i ładowarek, które mogą przydać się w trakcie dłuższych prac lub bardzo dalekich wyjazdów. W zapasie warto mieć także przewody do ładowania akumulatorów czy transmisji danych, a także adaptery umożliwiające dostosowanie stojaka do różnych typów narzędzi pomiarowych czy przełączanie się pomiędzy różnymi wtykami i złączkami. Wszystkie niezbędne akcesoria znajdziesz na Ceneo.pl. Porównywarka przygotowała bowiem szeroką ofertę propozycji od takich producentów jak Panasonic, MIB, Hi-Power, Voltcraft czy Sonel w znakomitych cenach.
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Barometr w domu. Jaki kupić? Poprzednie Następne
W dzisiejszych czasach, dzięki dostępowi do mediów, możemy w dowolnej chwili sprawdzić prognozę pogody. Często jednak przekazywane przez meteorologów prognozy są niedokładne, bo dotyczą danego regionu, a nie naszej najbliższej okolicy. Posiadanie własnego barometru może rozwiązać ten problem. Jak wybrać właściwy barometr?
Planujesz samodzielnie wyremontować mieszkanie? Lista narzędzi warsztatowych, które będą ci potrzebne Poprzednie Następne
Chcesz samodzielnie wyremontować swoje mieszkanie? To oznacza, że musisz zgromadzić szereg narzędzi warsztatowych, które będą niezbędne na różnych etapach prac. Oto lista przyborów, bez których nie możesz się obejść, podczas renowacji mieszkania.

Akcesoria do narzędzi pomiarowych - opinie

Dodaj do ulubionych
  • Rodzaj: Statywy i stojaki
Dodaj do ulubionych
  • Rodzaj: Statywy i stojaki