Sklep maltec.pl - Akcesoria do myjek

4,5 z 53331 opinii
Myjki wysokociśnieniowe wykorzystywane są nie tylko do mycia samochodów, ale sprawdzają się także do mycia innych zabrudzonych powierzchni np. basenów, tarasów, kostki brukowej, elewacji czy ogrodzenia. Skuteczność myjek gwarantuje pozbycie się brudu, błota a także zanieczyszczeń biologicznych z powierzchni. Dzięki uniwersalnemu wykorzystaniu jest to niezbędny produkt przy czyszczeniu dużych wodoodpornych nawierzchni, który zdecydowanie przyśpiesza i ułatwia pracę. Na Ceneo.pl znajdziemy również szereg akcesoriów dedykowanych dla myjek wysokociśnieniowych. W ofercie znajdziemy m.in.: filtry, węże, szczotki, lance, dysze czy adaptery. Niektóre akcesoria możemy wymienić bez konieczności wymiany całego sprzętu, co optymalizuje koszty eksploatacyjne. Dodatkowo uniwersalność i elastyczność myjek wysokociśnieniowych umożliwia dokładnie czyszczenie nawierzchni z użyciem różnych, dedykowanych pod daną powierzchnie końcówek, które można łatwo wymieniać. Dokupić je można również w akcesoriach do myjek na Ceneo.pl. Opinie i recenzje kupujących pomogą w wyborze najlepszego produktu dostosowanego pod nasze indywidualne preferencje a porównywarka cenowa daje pewność, że dany produkt kupujemy najtaniej.
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Tylko oferty:
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jaką myjkę ciśnieniową do mycia auta kupić? Poprzednie Następne
Choć samochód można umyć przy użyciu węża ogrodowego lub zwykłego wiadra, znacznie wygodniejszym narzędziem jest myjka ciśnieniowa. Jeśli lubisz utrzymywać karoserię samochodu w doskonałym stanie, zakup myjki ciśnieniowej ma sens. Tym bardziej, że przyda się nie tylko do mycia auta.
Ranking najlepszych myjek ciśnieniowych 2019 Poprzednie Następne
Jeżeli zastanawiasz się, jaką myjkę ciśnieniową wybrać do mycia samochodu lub mebli ogrodowych, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Ceneo.pl przygotowało ranking najlepszych myjek ciśnieniowych, w którym znajdziesz najpopularniejsze i najtańsze modele.

Akcesoria do myjek:

Niestety nic nie znaleziono