Akcesoria do mikrofonów - Odbiorniki

4,7 z 26493 opinii
Mikrofony nie są dziś już tylko i wyłącznie elementem sprzętu estradowego, studyjnego, radiowego czy DJ. Wraz z rozwojem sieci internetowej i aplikacji webowych weszły na stałe do użytku na przykład podczas coraz popularniejszych streamingów. Coraz więcej osób decyduje się również na prowadzenie videoblogów lub własnych kanałów rozrywkowych na portalach do publikacji filmów. By uzyskać jak najlepszą jakość nagrań, konieczny jest zakup kamery, a także mikrofonu o parametrach dobranych do rodzaju działalności. Jakość dźwięku i komfort pracy mogą znacząco poprawić różnego rodzaju akcesoria. Czystość dźwięku zapewniają montowane do statywu kabiny wokalowe, osłony, filtry czy zakładane bezpośrednio na mikrofon gąbki i wiatrochrony. Jeśli charakter twojej pracy z mikrofonem wymaga mobilności na scenie lub w sali, dobrym rozwiązaniem jest zakup mikrofonu bezprzewodowego i nadajnika. Wygodę i możliwość swobodnego ustawienia wysokości i odległości mikrofonu gwarantują statywy, uchwyty, a przede wszystkim ramiona umożliwiające regulację we wszystkich płaszczyznach. W przypadku wystąpień na estradach należy pamiętać o zakupie odpowiedniej długości kabli i przewodów, by nie martwić się o swobodę rozmieszczenia sprzętu. Wszystkie niezbędne akcesoria do mikrofonów w doskonałych cenach znajdziesz na Ceneo.pl. W ofercie porównywarki znalazły się propozycje takich producentów jak Reinhardt, Monacor, Rode, SE Electronics i Rycote.
Mikrofony i akcesoria
Filtry
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Rekomendowane produkty

Artykuły eksperckie

Jak wybrać mikrofon do 200 zł? Poprzednie Następne
Mikrofony znajdują szerokie zastosowanie, korzystają z nich streamerzy, producenci materiałów audio i wideo czy gracze. Mikrofon do 200 złotych powinien w zadowalający sposób spełnić większość naszych oczekiwań.
Mikrofon do smartfona: jaki wybrać? Dlaczego warto kupić? Poprzednie Następne
Mikrofon podłączony do smartfona zapewni doskonały dźwięk podczas nagrywania filmów. W tym artykule podpowiemy, jaki model warto wybrać. Sprawdź!
Sprzęt do streamowania. Jak rozpocząć transmisję gier online Poprzednie Następne
Co warto wiedzieć o sprzęcie zaczynając streamowanie?Streamowanie gier to prosta sprawa – człowiek siada przed komputerem, odpala gierkę, gapi się w kamerę i mó...
MIkrofon do nagrywania filmów na YouTube za około 200 złotych Poprzednie Następne
Jeśli rozpoczynasz swoją przygodę z nagrywaniem wideo blogów, to jednym z niezbędnych elementów wyposażenia jest solidny mikrofon. Wysokiej jakości dźwięk pozwoli ci lepiej dotrzeć do swoich odbiorców. Sprawdź, jaki model warto kupić.