Muzyka - siła dla nas wszystkich!
Jesteś osobą uzdolnioną muzycznie i właśnie zaczynasz swoją przygodę z instrumentami smyczkowymi? A może od lat już trenujesz i z instrumentami smyczkowymi jesteś za pan brat? W takim razie sprawdź nasze Akcesoria do instrumentów smyczkowych już teraz i wybierz coś dla siebie, albo swoich bliskich. Wiemy, że wszyscy wielbiciele tego typu instrumentów to wymagający klienci dlatego wszystkie akcesoria są jak najlepszej jakości, z najlepszych materiałów.

Smyczek dla każdego!

Posiadamy wszelkie, dostępne marki, dzięki czemu nasze Akcesoria do instrumentów smyczkowych przypadną do gustu każdemu.
Szukasz pokrowcu na swoje skrzypce, czy inny, większy instrument? Nasze futerały są nie tylko lekkie i stylowe, ale wnętrze wykonane jest z materiałów, których zadaniem będzie ochrona twojego instrumentu w każdy możliwy sposób, czy to podczas krótkich, czy dłuższych podróży, w trakcie, których mogą być narażone na mechaniczne uszkodzenia. Może potrzebujesz nowego smyczka? Zapewniamy wielki wybór dla początkujących i tych bardziej zaawansowanych.
Nie zapomnij o strunach - znane marki, wyśmienita wytrzymałość, tak potrzebna zwłaszcza przy pierwszych lekcjach. Dzięki temu nie trzeba będzie ich co chwile wymieniać.

Dbaj o swoje instrumenty.

Jesteś właścicielem skrzypiec, altówki, a może wiolonczeli? Nie zapominaj o ich smarowaniu. W naszej zakładce Akcesoria do instrumentów smyczkowych znajdziesz kalafonie dopasowaną dla Twoich instrumentów.

Dbaj o swoją posturę.

Każdy muzykant wie jak niewygodna staje się gra np. Na skrzypcach przez dłuższy czas w tej samej pozycji. Dlatego warto się wyposażyć w tzw. Żeberko, które dzięki regulacji wysokości i szerokości może odpowiednio dostosować się do naszych potrzeb i sprawić, że nawet wielogodzinne treningi nie przysporzą nam bólu pleców i karku, a gra będzie przychodzić nam bardziej naturalnie, gdyż będziemy mogli w pełni się na niej skupić.
Wszystko czego potrzebujesz, by wydobyć ze swojego instrumentu pełny potencjał i by służył Ci przez wiele lat, znajduje się tutaj i to w niezwykle okazałych cenach.
Instrumenty smyczkowe i akcesoria 2225
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje