Akcesoria do instrumentów perkusyjnych

4,6 z 13779 opinii
Instrumenty perkusyjne znane są od stuleci. Ich rytmiczne dźwięki towarzyszyły najważniejszym wydarzeniom. Bębny wojenne zagrzewały maszerujące oddziały, werble zapowiadały pochód królewski, bębniarze przygrywali na uroczystościach. Współcześni muzycy perkusyjni niezbędne akcesoria do instrumentów perkusyjnych odnajdą z pomocą Ceneo.pl. Akcesoria do instrumentów perkusyjnych obejmują między innymi dzwonki, naciągi, stopy czy sprężyny.
Obowiązkowym atrybutem każdego perkusisty są pałki i rózgi. Wykonane z naturalnych materiałów (na przykład drewno brzozowe, bambus) wytrzymają nawet największe perkusyjne szaleństwa, wydobywając przy tym czyste i wyraziste dźwięki. Różna średnica pałek gwarantuje świetne czucie i idealny uchwyt. Ceneo.pl nie zapomniało również o kwestiach estetycznych. Dzięki różnorodnej kolorystyce podkreślisz swój indywidualizm.
Skórzane taborety i stołki zapewnią wygodę i swobodę ruchów. Regulowana wysokość siedzenia pozwoli dostosować taborety i stołki do indywidualnych potrzeb. Dzięki futerałom i pokrowcom ochronisz swoje instrumenty muzyczne przed niszczeniem, a także w łatwy i wygodny sposób przetransportujesz je w dowolne miejsce. Proste w rozkładaniu statywy zapewnią doskonałą stabilność.
Akcesoria do instrumentów perkusyjnych dostępne na Ceneo.pl zadowolą i domowych melomanów, i zawodowych muzyków. Są najlepszym rozwiązaniem na kameralne i masowe koncerty.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

z 336