Akcesoria do filtrów akwariowych

4,6 z 163380 opinii
Każdy miłośnik zwierząt wie, że posiadanie pupila to nie tylko przyjemności, ale także wiążące się z tym obowiązki. Nie inaczej jest z rybkami akwariowymi. Wymagają one właściwej opieki. Należy się dobrze przygotować na przyjęcie nowego domownika. Pierwszym krokiem jest oczywiście zakup akwarium. Nie jest to jednak krok ostatni.
Jako odpowiedzialny właściciel i przyjaciel zwierząt akwariowych powinieneś dbać o ich dom – czyli akwarium. Akcesoria do filtrów akwariowych dostępne na Ceneo.pl zapewnią Twoim wodnym pupilom komfort mieszkania, a Tobie pozwolą zaoszczędzić czas potrzebny do dbania o czystość akwarium.
Akcesoria do filtrów akwariowych gwarantują czystą wodę, idealną dla rybek i roślin. Dlatego też należy je regularnie wymieniać. Gąbki filtrujące i wkłady filtracyjne do filtrów usuwają substancje szkodliwe dla roślin oraz zdrowia rybek. Dzięki akcesoriom do filtrów akwariowych pozbędziesz się nieprzyjemnych zapachów i odbarwień wody, które negatywnie wpływają na żyjące w takim środowisku zwierzęta, a także na wygląd akwarium. Gąbkowe i biologiczne wkłady filtracyjne oraz pozostałe produkty oferowane przez specjalistów od akwarystyki są całkowicie bezpieczne dla rybek.
Wspólnie z Ceneo.pl zadbaj o samopoczucie swoich wodnych przyjaciół.
Filtry akwariowe i akcesoria 16911
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Czyszczenie akwarium krok po kroku Poprzednie Następne
Nawet najlepsze filtry do akwarium nie zapobiegną temu, że po pewnym czasie akwarium staje się brudne. Jak każda nowa czynność, czyszczenie akwarium może na początku wydawać się skomplikowane, wystarczy jednak nabrać trochę wprawy, by cieszyć się nie tylko miłym dla oka widokiem, lecz także zdrowymi rybkami i roślinkami, którym niezbyt sprzyjają glony w akwarium. Jak się do tego zabrać i jak nie popełnić częstych błędów początkującego akwarysty?
Najpiękniejsze rośliny i dekoracje do akwarium Poprzednie Następne
Aranżacja akwarium wymaga wyboru odpowiednich roślin i dekoracji. Zobacz, jakie rośliny i dekoracje do akwarium wybrać.
Jakie rybki akwariowe dobrać do akwarium? Poprzednie Następne
Od dłuższego czasu chodzi ci po głowie zakładanie akwarium — kupujesz zbiornik, niezbędne akcesoria, dekoracje i rośliny, nalewasz wodę i wpuszczasz kilka kolorowych gatunków ryb akwariowych, które najbardziej ci się spodobały. Niestety, w tym momencie popełniłeś dwa kardynalne błędy, przez które istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że zakończysz swoją przygodę z akwarystyką tak szybko, jak ją zacząłeś. Dlaczego? O tym w poniższym artykule.
Najładniejsze ryby akwariowe Poprzednie Następne
Jakie rybki do akwarium wybrać? Zobacz najładniejsze ryby akwariowe.
Jak założyć akwarium? Czy można przenosić rybki do kuli? Poprzednie Następne
Zakładanie akwarium to zajęcie, które wymaga odpowiedniej wiedzy i cierpliwości. Zobacz, jak założyć akwarium.
Rybki do małego akwarium- TOP 5 Poprzednie Następne
Opiekowanie się rybkami i spoglądanie na akwarium może mieć terapeutyczne działanie. Jeśli marzy ci się takie hobby, zobacz najpierw, jakie rybki do małego akwarium wybrać. przygotowaliśmy krótkie opisu pięciu najpopularniejszych gatunków.
Hodowla krewetek w akwarium Poprzednie Następne
Krewetki akwariowe podbijają serca entuzjastów akwarystyki. Zanim jednak zdecydujesz się na rozpoczęcie swojej przygody z hodowlą krewetek w domu, zobacz, co musisz kupić, by mogły się prawidłowo rozwijać i rozmnażać.
Jakie oświetlenie do akwarium wybrać? Poprzednie Następne
Jakie oświetlenie do akwarium sprawdzi się najlepiej? Zobacz, jak wybrać oświetlenie do akwarium.
Aranżacje akwarium krok po kroku Poprzednie Następne
Marzysz o pięknym, zadbanym akwarium? Nie wiesz, jak urządzić akwarium? Nic prostszego. Sprawdź nasz poradnik i ciesz się wymarzonym akwarium każdego dnia.
Jakie podłoże wybrać do akwarium? Poprzednie Następne
Podłoże do akwarium odgrywa ogromną rolę w wyglądzie zbiornika. Sprawdź, jakie podłoże do akwarium uznawane jest za najlepsze.

Akcesoria do filtrów akwariowych - opinie