Akcesoria do filtrów akwariowych

4,6 z 107803 opinii
Każdy miłośnik zwierząt wie, że posiadanie pupila to nie tylko przyjemności, ale także wiążące się z tym obowiązki. Nie inaczej jest z rybkami akwariowymi. Wymagają one właściwej opieki. Należy się dobrze przygotować na przyjęcie nowego domownika. Pierwszym krokiem jest oczywiście zakup akwarium. Nie jest to jednak krok ostatni.
Jako odpowiedzialny właściciel i przyjaciel zwierząt akwariowych powinieneś dbać o ich dom – czyli akwarium. Akcesoria do filtrów akwariowych dostępne na Ceneo.pl zapewnią Twoim wodnym pupilom komfort mieszkania, a Tobie pozwolą zaoszczędzić czas potrzebny do dbania o czystość akwarium.
Akcesoria do filtrów akwariowych gwarantują czystą wodę, idealną dla rybek i roślin. Dlatego też należy je regularnie wymieniać. Gąbki filtrujące i wkłady filtracyjne do filtrów usuwają substancje szkodliwe dla roślin oraz zdrowia rybek. Dzięki akcesoriom do filtrów akwariowych pozbędziesz się nieprzyjemnych zapachów i odbarwień wody, które negatywnie wpływają na żyjące w takim środowisku zwierzęta, a także na wygląd akwarium. Gąbkowe i biologiczne wkłady filtracyjne oraz pozostałe produkty oferowane przez specjalistów od akwarystyki są całkowicie bezpieczne dla rybek.
Wspólnie z Ceneo.pl zadbaj o samopoczucie swoich wodnych przyjaciół.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Czyszczenie akwarium krok po kroku Poprzednie Następne

Czyszczenie akwarium krok po kroku

Nawet najlepsze filtry do akwarium nie zapobiegną temu, że po pewnym czasie akwarium staje się brudne. Jak każda nowa czynność, czyszczenie akwarium może na początku wydawać się skomplikowane, wystarczy jednak nabrać trochę wprawy, by cieszyć się nie tylko miłym dla oka widokiem, lecz także zdrowymi rybkami i roślinkami, którym niezbyt sprzyjają glony w akwarium. Jak się do tego zabrać i jak nie popełnić częstych błędów początkującego akwarysty?

Najpiękniejsze rośliny i dekoracje do akwarium Poprzednie Następne

Najpiękniejsze rośliny i dekoracje do akwarium

Akwarium rybne to nie tylko kolorowe rybki, a akwarium holenderskie to nie tylko rośliny. Aby były prawdziwą ozdobą salonu czy biura, powinniśmy zadbać o odpowiednie dodatki, które nie tylko przyciągną oko, lecz także będą kryjówką dla ryb, uregulują właściwości wody i zneutralizują szkodliwe związki chemiczne. Zaczynając od podłoża do akwarium, a kończąc na fantazyjnych ozdobach, poznajmy różne dekoracje do akwarium.

Najładniejsze ryby akwariowe Poprzednie Następne

Najładniejsze ryby akwariowe

Prowadzenie akwarium to tylko pozornie prosta sprawa, doświadczeni w tej dziedzinie wiedzą, że dbanie o czystość zbiornika nie jest takie łatwe, a do tego trzeba jeszcze zagwarantować odpowiednie warunki mieszkającym w nim rybkom. Niestety bardzo często okazuje się, że im rybka ładniejsza, tym trudniej jest ją hodować. Można jednak znaleźć kilka równie pięknych gatunków łatwych w hodowli.

Jak założyć akwarium? Czy można przenosić rybki do kuli? Poprzednie Następne

Jak założyć akwarium? Czy można przenosić rybki do kuli?

Zakładanie akwarium to zajęcie, które wymaga odpowiedniej wiedzy i cierpliwości. Znajomość podstawowych warunków do stworzenia domu dla rybek akwariowych, jest niezbędna. Przestrzeganie pewnych zasad, pomoże wam stworzyć miły dom dla uroczych rybek. Przygotowani i pewni swojego działania, z pewnością nie wyrządzicie im krzywdy. Dowiedzcie się jak założyć akwarium i czy wkładanie rybki do kuli to dobry pomysł.

Hodowla krewetek w akwarium Poprzednie Następne

Hodowla krewetek w akwarium

Krewetki akwariowe podbijają serca entuzjastów akwarystyki. Zanim jednak zdecydujesz się na rozpoczęcie swojej przygody z hodowlą krewetek w domu, zobacz, co musisz kupić, by mogły się prawidłowo rozwijać i rozmnażać.

Akcesoria do filtrów akwariowych - opinie