Akcesoria do e-papierosów

4,62 z 203523 opinii

E-papierosy sukcesywnie podbijają rynek, przyciągając coraz większe grupy zwolenników alternatywnego palenia. "Dymienie" e-papierosa szybko z mody przerodziło się w sposób bycia, trwale wtapiając w miejski koloryt. Popularność e-papierosów wyrasta z faktu, że w przeciwieństwie do tradycyjnych wyrobów tytoniowych, nie wytwarzają substancji smolistych. Dla wielu nowinka technologiczna stała się sposobem na walkę z nałogiem, dla innych nie inwazyjnym sposobem na relaksacyjnego "dymka" w miejscu publicznym. Bez względu na motywacje e-papierosy, jak wszystkie nowoczesne rozwiązania z pogranicza elektroniki szybko zyskały pokaźne zaplecze dodatków.
Akcesoria do e-papierosów pozwalają na indywidualne dostosowanie cyfrowego papierosa do własnych potrzeb. Część dodatków to elementy zapewniające sprawne funkcjonowanie inhalatora czyli wskaźniki naładowania, akumulatory, atomizery oraz wtyczki do ładowarek. Poza czysto funkcjonalnymi akcesoriami, na Ceneo.pl dostępna jest szeroka gama dodatków zmieniających wygląd urządzenia m.in. pierścienie maskujące na gwint, wymienne ustniki oraz grzałki.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

ONE Clearomizer ONE biały H2 Napisz opinię

Clearomizer ONE biały H2 Clearomizer H2 marki ONE do e-papierosów to specjalny system grzewczy ze zbiornikiem o pojemności 1,5 ml. Jest wyposażony w dolną grzałkę, zapewnia intensywny smak liquidu oraz dużą ilość gęstej pary. System grzewczy jest wymienny. Gwint: typ eGo. Przed użyciem ...

Samsung Akumulator Icr18650-26H 2600 Mah Pin Płaski Napisz opinię

Niezabezpieczony, ORYGINALNY akumulator 18650 Li-ion Samsung INR18650-26H. Sprzedawany akumulator nie posiada elektronicznego zabezpieczenia przed przeładowaniem i głębokim rozładowaniem.