Akcesoria do e-papierosów

4,62 z 229476 opinii
E-papierosy sukcesywnie podbijają rynek, przyciągając coraz większe grupy zwolenników alternatywnego palenia. "Dymienie" e-papierosa szybko z mody przerodziło się w sposób bycia, trwale wtapiając w miejski koloryt. Popularność e-papierosów wyrasta z faktu, że w przeciwieństwie do tradycyjnych wyrobów tytoniowych, nie wytwarzają substancji smolistych. Dla wielu nowinka technologiczna stała się sposobem na walkę z nałogiem, dla innych nie inwazyjnym sposobem na relaksacyjnego "dymka" w miejscu publicznym. Bez względu na motywacje e-papierosy, jak wszystkie nowoczesne rozwiązania z pogranicza elektroniki szybko zyskały pokaźne zaplecze dodatków.
Akcesoria do e-papierosów pozwalają na indywidualne dostosowanie cyfrowego papierosa do własnych potrzeb. Część dodatków to elementy zapewniające sprawne funkcjonowanie inhalatora czyli wskaźniki naładowania, akumulatory, atomizery oraz wtyczki do ładowarek. Poza czysto funkcjonalnymi akcesoriami, na Ceneo.pl dostępna jest szeroka gama dodatków zmieniających wygląd urządzenia m.in. pierścienie maskujące na gwint, wymienne ustniki oraz grzałki.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

One Grzałka Do Clearomizer One H2 Napisz opinię

Grzałka do clearomizera H2 marki ONE to niezbędna część każdego e-papierosa, która co około miesiąc wymaga wymiany na nową. Umieszcza się ją w clearomizerze, gdzie podgrzewa liquid i wytwarza nikotynową parę.

EGo Ładowarka sieciowa do e-papierosów 4,00 / 5 Napisz opinię

Ładowarka sieciowa do e-papierosów Ładowarka sieciowa do e-papierosów to wygodne akcesorium umożliwia szybkie i skuteczne ładowanie baterii w e-papierosach. Lekka i wygodna w użyciu. Wykonana z materiałów najwyższej jakości. Mały rozmiar sprawia, że korzystanie z ładowarki nie sprawia ...