Akcesoria do broni białej

4,6 z 107803 opinii
Broń biała, dawniej używana przez wojska w czasie wojen, obecnie jest już tylko rodzajem hobby. Niezwykle kunsztownie wykonane miecze, szpady, szable czy topory są przykładem dzieł sztuki podziwianych na całym świecie. W ciągu stuleci zmieniał się wygląd i sposób wykonania broni białej. Jedna rzecz pozostawała jednak niezmienna, traktowana jako punkt honoru każdego rycerza i dżentelmena – dbałość o swoją broń.
W dziale akcesoria do broni białej miłośnicy i kolekcjonerzy broni białej odszukają wszystkie produkty niezbędne dla ochrony drogocennych eksponatów. Światowi eksperci w zakresie militariów – między innymi Lansky, Spyderco i Hanwei – są gwarancją najwyższej jakości.
Obowiązkowym elementem wyposażenia każdego współczesnego rycerza są produkty służące ostrzeniu broni: osełki, kamienie do ostrzenia, ostrzałki do noży. W dziale akcesoria do broni białej odnajdziesz szeroki wybór osełek z różnego rodzaju materiału (na przykład osełki diamentowe) oraz o różnych wymiarach (osełki kieszonkowe możesz zabrać ze sobą w dowolne miejsce). Pamiętaj, że nawet nieużywana broń jest narażona na stępienie i szkodliwe działanie korozji. Przed zniszczeniem metalu ochroni skórzane etui lub pokrowiec. Przechowywanie broni białej ułatwią stojaki na miecze, które dodatkowo idealnie wyeksponują piękne okazy.
Akcesoria do broni białej dostępne na Ceneo.pl zapewnią długowieczność ulubionym mieczom czy szablom.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Akcesoria do broni białej - opinie