Akcesoria do badmintona

4,6 z 52567 opinii
Założenia badmintona są pozornie proste: specjalną rakietką trzeba podbijać lotkę i przebić ją na pole przeciwnika. W praktyce gra ta ma ogrom niuansów, dodatkowych zasad, a sama lotka potrafi mknąć z oszałamiającą prędkością. Właśnie z uwagi na dynamizm rozgrywki oraz tempo mknącej lotki badminton potocznie jest określany mianem "komety". W zależności od przyjętego wariantu w meczu może brać od dwóch do czterech graczy. O popularności badmintona niech świadczy fakt, że od 1992 roku jest dyscypliną olimpijską.
Przy tak dużym zainteresowaniu sportem nie trudno wyobrazić sobie skalę zapotrzebowania na dodatki stworzone z myślą o graczach. Akcesoria do badmintona to pokaźna kategoria najróżniejszych elementów wyposażenia dodatkowego. Począwszy na frotkach nakładanych na nadgarstek, poprzez torby na sprzęt sportowy na dodatkowych okładzinach rakietek. Liczną grupę akcesoriów do badmintona stanowią zestawy, umożliwiające szybkie rozpoczęcie gry. Najprostsze zestawy to po prostu dwie rakietki oraz lotka. Bardziej rozbudowane zawierają także siatkę rozdzielającą strefy graczy oraz inne dodatki sportowe.
Na Ceneo.pl oferujemy szereg akcesoriów do badmintona uznanych producentów krajowych oraz zagranicznych.
Tylko oferty
Cena
Producent
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Sukienki, koszulki, skarpety, czyli odzież tenisowa Poprzednie Następne
Tenis to popularny, ale też bardzo wymagający sport. Warto więc przed treningiem zaopatrzyć się w wygodną odzież, by lepiej czuć się i sprawniej reagować na korcie. Skorzystaj z naszego poradnika, jak wybrać pierwszą odzież do gry w tenisa - Ceneo.pl
Jak zacząć grę w squasha? Poprzednie Następne
Squash to bardzo interesująca dyscyplina sportu, którą może zacząć uprawiać praktycznie każdy. Postanowiliśmy sprawdzić, jak przygotować się, a także co kupić do swojej pierwszej gry. Sprawdź!
Buty do tenisa. Jakie wybrać? Poprzednie Następne
Buty to obok rakiety jeden z najważniejszych elementów wyposażenia tenisisty, gdyż odpowiedni wybór przekłada się na komfort gry. Podpowiadamy, na co zwrócić uw...
Jaka rakieta do tenisa ziemnego? Poprzednie Następne
Dobrą rakietę do tenisa dla początkujących kupisz już za około 150-200 zł. Sprawdź, jaka rakieta do tenisa będzie najlepsza.
Paletki do tenisa stołowego: jakie wybrać? Poprzednie Następne
Ping-pong – dla jednych zmora lekcji wychowania fizycznego, dla innych świetny sposób na rozrywkę. Elementem, który pozwoli ci rozegrać emocjonujący mecz jest oczywiście rakietka. Jaką rakietkę do tenisa stołowego kupić? Porównujemy modele dla amatorów i dla profesjonalistów.
Jakie buty do squasha wybrać? Buty do squasha dla początkujących i zaawansowanych Poprzednie Następne
Jakie buty do squasha wybrać? Zobacz nasz poradnik dla początkujących i zaawansowanych graczy.