Akcesoria dekarskie

4,46 z 46181 opinii

Dom można metaforycznie porównać do człowieka. Głową domu jest dach. Jeżeli coś dolega głowie lub głowa zostaje uszkodzona, cierpi cały organizm. Podobnie jest w wypadku dachu – przeciekający czy nieszczelny dach przyczynia się do zniszczeń wnętrza budynku.
Budowa lub remont domu poza odpowiednimi umiejętnościami i wiedzą wymaga również użycia właściwych narzędzi i materiałów. Wszystkie niezbędne akcesoria dekarskie odnajdziesz dzięki Ceneo.pl. Wśród akcesoriów dekarskich dostępne są produkty dla profesjonalnych dekarzy oraz złotych rączek, które chcą i potrafią samodzielnie zadbać o dom. Żaden dekarz nie obejdzie się bez palników, dziurkacza do blachy czy narzędzi do cięcia blachy i dachówek. Ceneo.pl zawiera również profesjonalne maszyny dla firm dekarskich, na przykład elektryczną falcownicę, giętarkę i zaginarkę. Złota rączka zainteresuje się podstawowymi narzędziami dekarskimi. Zestawy narzędzi dekarskich w eleganckich i praktycznych opakowaniach mogą być także idealnym pomysłem na prezent dla osób lubiących prace domowe. Przeciekający lub nieszczelny dach? Dla majster-klepki wyposażonego w taśmę dekarską i uszczelniacze to żaden problem.
Kiedy potrzebujesz nowego dachu, nie trać głowy, tylko skorzystaj z akcesoriów dekarskich Ceneo.pl.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Freund Grabki Do Czyszczenia Rynien Dachowych (451000) Napisz opinię

O produkcie łatwe w użyciu dzięki teleskopowej budowie, duży zasięg (4 m), pozwala na szybkie oczyszczenie rynien bez konieczności przestawiania drabiny Waga: 350 gram Długość:  400  mm.

Freund Uniwersalny Uchwyt Do Wałka (03370000) Napisz opinię

O produkcie regulowany do 25 cm Waga: 350 gram Długość: 250 mm.

Freund Lina Dekarska Ø 20mm 15m (00680015) Napisz opinię

O produkcie Ø 20 mm, solidna lina z uchwytem, wykonana z polipropylenu, odporna na promieniowanie UV i prawie wszystkie kwasy, wytrzymałość na rozrywanie do 5000 daN, inne długości dostępne na życzenie Waga: 2700 gram Długość: 15    m.

Freund Sznur Murarski Ø 1,0mm (2980050) Napisz opinię

O produkcie polietylen, różne średnice i długości Waga: 30 gram Długość: 50 m.

Freund Pędzel Prosty 2" (3350002) Napisz opinię

O produkcie przemysłowy, jasne włosie, nielakierowany 2“ Waga: 25 gram

Wa-Bis Taśma kominowa Alu 300 mm 5 mb rolka Napisz opinię

Taśma kominowa Dostępne kolory: Czarny, brąz, czerwony, cegłą, grafit Przed zakupem proszę w uwagach opisać kolor.

Wa-Bis Ława Kominiarska ocynkowana dł. 0,8m Napisz opinię

Ława kominiarska element służący do bezpiecznego poruszania się na dachu. Perforacja ławy pełni funkcję antypoślizgową. Dostpne wymiary: 400 mm, 800mm, 1000mm, 1500mm, 2000mm. Ława ocynkowana - kolor ocynk (srebrny)

Wa-Bis Płotek przeciwśniegowy ocynkowany dł.3m Napisz opinię

płotek przeciwśniegowy element zabezpieczający przed osuwaniem się śniegu. Dostępny w długościach: 2000 i 3000 mm Dostępne kolory: ocynk

Wa-Bis Wspornik ławy kominiarskiej typ blachodachówka ocynkowany pomalowany proszkowo Napisz opinię

element służący do mocowania ław i stopni na dachach krytych blachodachówką. Dostępne kolory: cegła, kasztan, wiśnia, brąz, antracyt, czarny.

Wa-Bis Płotek przeciwśniegowy ocynkowany malowany proszkowo dł.2m Napisz opinię

płotek przeciwśniegowy element zabezpieczający przed osuwaniem się śniegu. Dostępny w długościach: 2000 i 3000 mm Dostępne kolory: cegła, kasztan, wiśnia, brąz, antracyt, czarny.

Wa-Bis Mocownik Kołyska Ławy Kominiarskiej ocynkowane malowane proszkowo Napisz opinię

Mocownik ławy kominiarskiej Element łączący ławę kominiarską ze wspornikiem dachowym. Specjalnie zaprojektowany kształt mocownika umożliwia regulację podestu kominiarskiego do kąta nachylenia połaci. Dostępne kolory: cegła, kasztan, wiśnia, brąz, antracyt, czarny.

Wa-Bis Wspornik ławy kominiarskiej typ dachówka karpiówka ocynkowany pomalowany proszkowo Napisz opinię

element służący do mocowania ław i stopni na dachach krytych karpiówką. Dostępne kolory: cegła, kasztan, wiśnia, brąz, antracyt, czarny.

Wa-Bis Taśma kalenicowa Georol 180 mm 5 mb.rolka Napisz opinię

Taśma kalenicowa Dostępne kolory: Czarny, brąz, czerwony, cegła, grafit. Przed zakupem proszę w uwagach opisać kolor.

Wa-Bis Wspornik ławy kominiarskiej typ dachówka karpiówka ocynkowany Napisz opinię

element służący do mocowania ław i stopni na dachach krytych karpiówką. Dostępne kolory: ocynk

Eurodach Pas Dekarski Delux Pro 729D918DD Napisz opinię

Pas dekarski stworzony przez dekarzy dla dekarzy.Produkt wynika z konsultacji i naszego wieloletniego doświadczenia w branży dekarskiej. Najwyższa jakość, gruba naturalna skóra! 6 obszernych doskonale wykończonych i zszytych kieszeni! 5 uchwytów narzędziowych z kieszonką zapinaną ...

Bona Pas Monterski Ze Skóry, Pojedyńczy 0A09 Napisz opinię

Pas montesrki ze skóry pojedyńczy z metalowym uchwytem na miarkę i pętlą ze skóry na młotek. Całość na pasie z tworzywa, zapinana na klamrę monterską.

Wa-Bis Ława Kominiarska ocynkowana malowana proszkowo dł. 2m Napisz opinię

Ława kominiarska element służący do bezpiecznego poruszania się na dachu. Perforacja ławy pełni funkcję antypoślizgową. Dostpne wymiary: 400 mm, 800mm, 1000mm, 1500mm, 2000mm. Dostępne kolory: cegła, kasztan, wiśnia, brąz, antracyt, czarny.

Wa-Bis Ława Kominiarska ocynkowana malowana proszkowo dł. 0,8m Napisz opinię

Ława kominiarska element służący do bezpiecznego poruszania się na dachu. Perforacja ławy pełni funkcję antypoślizgową. Dostpne wymiary: 400 mm, 800mm, 1000mm, 1500mm, 2000mm. Dostępne kolory: cegła, kasztan, wiśnia, brąz, antracyt, czarny.

Wa-Bis Stopień kominiarski ocynkowany malowany proszkowo Napisz opinię

stopień kominiarki element służący do bezpiecznego poruszania się na dachu. Perforacja ławy pełni funkcję antypoślizgową. Dostępne kolory: cegła, kasztan, wiśnia, brąz, antracyt, czarny. By skompletwać element komunikacji dachowej: do stopnia kominiarskiego należy dokupić wspornik ...

Wa-Bis Wspornik ławy kominiarskiej typ przyścienny ocynkowany pomalowany proszkowo Napisz opinię

przyścienny mocownik ławy kominiarskiej element pozwalający na mocowanie ław kominiarskich do komina. Dostępne kolory: cegła, kasztan, wiśnia, brąz, antracyt, czarny.