Akcesoria car audio video

4,5 z 41087 opinii
W wyposażeniu samochodów starszej generacji radioodtwarzacze zazwyczaj nie obsługują plików w najbardziej rozpowszechnionym dziś formacie mp3. Rozwiązaniem tego problemu może być zakup transmitera. To małe urządzenie, do którego można podłączyć nośnik z muzyką. Dzięki nadajnikowi przesyła on sygnał do radioodtwarzacza za pomocą fal radiowych. Wystarczy jedynie odszukać odpowiednią częstotliwość. Najnowsze transmitery dostępne na rynku posiadają nie tylko złącze USB, ale także wyświetlacz cyfrowy, pilot do zdalnego sterowania, gniazdo na karty micro SD nawet do 32 GB. Co więcej, ich funkcje nie ograniczają się jedynie do odtwarzania muzyki. Mogą bowiem pełnić także rolę zestawu głośnomówiącego dzięki łączu bluetooth. Radość z słuchania ulubionych utworów w trakcie jazdy może zapewnić także zmieniarka dobrana do odpowiedniej marki samochodu. Podpina się ją do fabrycznego radioodtwarzacza za pomocą kabla, co pozwala zachować najwyższą jakość utworów. By się nią cieszyć, wystarczy podpiąć do sprzętu pendrive lub kartę micro SD z własną playlistą. Szeroki wybór akcesoriów car audio video, w tym także transmiterów i zmieniarek, udostępnia Ceneo.pl. W ofercie porównywarki można znaleźć także różnego rodzaju kable, adaptery i elementy do montażu głośników. W asortymencie porównywarki znalazły się propozycje takich producentów jak ACV, NVOX, Carpower, Hama i Aiv.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jakie radio samochodowe wybrać? Poprzednie Następne

Jakie radio samochodowe wybrać?

Radio w samochodzie nie tylko jest źródłem informacji, lecz także może umilić każdą podróż, szczególnie gdy do przejechania jest kilkadziesiąt lub kilkaset kilometrów. Najnowocześniejsze modele to prawdziwe centra multimedialne, które mogą stać się dumą niejednego właściciela auta.

Kupujemy transmiter samochodowy - polecane modele Poprzednie Następne

Kupujemy transmiter samochodowy - polecane modele

Posiadacze starszych samochodów często nie mają możliwości odtwarzania muzyki bezprzewodowo ze swoich urządzeń mobilnych. Z pomocą przychodzi transmiter samochodowy, który może zastąpić nowoczesne radia samochodowe.

Test transmitera FM Xiaomi Roidmi 3S Poprzednie Następne

Test transmitera FM Xiaomi Roidmi 3S

Xiaomi Roidmi 3S to jeden z najpopularniejszych transmiterów FM na rynku. Urządzenie kosztujące zaledwie kilkadziesiąt złotych umożliwia słuchanie muzyki w samochodach, które nie są wyposażone w złącze AUX lub moduł Bluetooth. Sprawdziliśmy, jak Roidmi 3S sprawdza się w codziennym użytkowaniu.

Akcesoria car audio video - opinie