Akcesoria bilardowe

4,6 z 50004 opinii
Bilard to gra o długiej tradycji. Proporcjonalnie do długości historycznych korzeni, bilard dorobił się imponującej ilości odmian, wariantów oraz dodatkowego wyposażenia. Akcesoria bilardowe to nie tylko mało praktyczne ozdobniki, podkreślające miłość do tego barowego sportu. Akcesoria bilardowe to zarówno wszelkiej maści stojaki oraz kolorowe zestawy bil z żywicy fenolowej. Jednym z najważniejszych elementów w bilardzie jest sukno pokrywające stół - od gramatury i rodzaju wykorzystanego materiału zależy dynamika rozgrywki.
Na Ceneo.pl oferujemy duży wybór profesjonalnych akcesoriów bilardowych w najlepszych cenach. W naszym serwisie każdy miłośnik wbijania bil do łuz znajdzie coś dla siebie. Profesjonalna rękawiczka do bilardu? Potrzebny jest futerał lub pokrowiec na kije, by każdą partię rozgrywać prywatnym, idealnie wyważonym kijem? Wymienna, wkręcana końcówka? A może potrzebna jest wysokiej jakości kreda do kijów bilardowych? Wystarczy skorzystać z widocznego po lewej stronie menu aby określić pożądany przedział cenowy i wyszukać odpowiedni przedmiot.
Tylko oferty
Cena
Producent
Przeznaczenie
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jak grać w bilard: zasady, akcesoria Poprzednie Następne
Najbardziej popularną grą bilardową jest ósemka. Możesz w nią zagrać w każdym klubie bilardowym. Chcesz wiedzieć jak się gra w bilard, jaki jest cel gry, za co grozi faul i co jest potrzebne do gry w bilard? Przeczytaj.