Akcesoria GPS TomTom

4,5 z 52969 opinii
Urządzenia nawigacyjne od dawna już służą celom prywatnym i ułatwiają codzienną komunikację. Ich popularyzacja, głównie dzięki systemowi GPS, spowodowała, że stare poczciwe atlasy drogowe odeszły do lamusa. Trudno jest spotkać kierowcę, który choćby raz nie skorzystał z nawigacji satelitarnej w drodze do celu. Korzystamy przy tym z wielu typów urządzeń, które wyposażone są w odbiorniki GPS. Należą do nich między innymi: dedykowane nawigacje GPS, palmtopy, smartphone’y, smartwatch’e i inne. Korzystanie z nich byłoby znacznie utrudnione bez uzupełniających je akcesoriów. Na Ceneo stworzyliśmy kategorię Akcesoria GPS, dzięki której odnajdziesz to, czego szukasz. Znajdziesz tutaj uchwyty samochodowe, ładowarki, krokomierze, etui czy folie antyrefleksyjne. Do wyboru mamy wielu producentów tego typu urządzeń, takich jak: Garmin, TomTom, Hi-Power czy Hama. Jest możliwość posortowania produktów, dzięki czemu uzyskamy listę urządzeń spełniających nasze wymagania co do ceny, preferowanego producenta, czy dogodnej dla nas lokalizacji sklepu. Opinie innych użytkowników dodadzą nam pewności podczas dokonywania wyborów. Ponadto serwis Ceneo oferuje narzędzia w postaci Programu Zaufane Opinie oraz Programu Ochrony Kupujących – wszystko to, aby nabywca czuł się pewnie dokonując e-zakupów.
Nawigacje GPS
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Producent:
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Najlepsze nawigacje samochodowe - Ranking top 10 modeli Poprzednie Następne
Z dobrą nawigacją samochodową żadna podróż nie jest straszna i zawsze dojedziesz do swojego celu. Na ceneo.pl znajdziesz idealnego pilota podróży, korzystając z naszego rankingu najpopularniejszych nawigacji samochodowych w przystępnych cenach.
Jaką nawigację samochodową wybrać? Poprzednie Następne
Wybór dobrej nawigacji samochodowej sprawi, że droga do wyznaczonego celu będzie nie tylko łatwiejsza, ale również przyjemniejsza. W naszym poradniku podpowiadamy na co zwracać uwagę przy wyborze nawigacji.
Samochody cabrio. Kabriolety to modele stworzone dla kobiet Poprzednie Następne
Czy może być coś przyjemniejszego niż jazda kabrioletem w piękny, słoneczny dzień? Oto kilka modeli tych samochodów stworzonych z myślą o kobietach
Nawigacja dla rowerzystów – jaką wybrać? Poprzednie Następne
Nawigacja samochodowa to w dzisiejszych czasach chleb powszedni. Używana jest już nie tylko w trasach, ale i w miastach, gdzie poprowadzi cię pod same drzwi celu. Co jednak zrobić w przypadku, gdy zapragniesz wprowadzić w życie więcej aktywności fizycznej i przesiądziesz się na rower? Podpowiadamy, jaką nawigację rowerową wybrać.
Nawigacja turystyczna - akcesoria, dzięki którym nie zgubisz drogi na szlaku Poprzednie Następne
Oto kilka akcesoriów do nawigacji w górach, które będą nieocenioną pomocą na szlaku.
Ranking nawigacji samochodowych Poprzednie Następne
Nawigacja samochodowa znacząco ułatwia bezpieczne i szybkie dotarcie do celu. Rozbudowane modele są wyposażone w funkcje informujące o natężeniu ruchu, czy ważnych miejscach znajdujących się na trasie. W naszym rankingu znajdziesz najlepsze nawigacje samochodowe dla każdego kierowcy.
Nawigacje samochodowe Navitel Poprzednie Następne
...
  • Rodzaj: Uchwyty i zestawy montażowe
Dodaj do ulubionych
  • Rodzaj: Kable
  • Rodzaj: Ładowarki i zasilacze
29,99