Akcesoria ASG

4,6 z 107803 opinii
Niezwykle popularna wśród pasjonatów militariów i strzelectwa jest Air Soft Gun. Do tej kategorii zaliczane są wierne repliki prawdziwej broni palnej strzelające najczęściej plastikowymi kulkami. Najwięksi zapaleńcy biorą udział w rozgrywkach airsofotowych, które przypominają sport drużynowy. Zawodnicy podzieleni na drużyny naśladują w nich różnego rodzaju scenariusze wojenne, realizują taktykę. Dzięki ASG mogą poczuć się jak prawdziwi żołnierze. By gra dostarczała jak największych wrażeń muszą nie tylko zaopatrzyć się w sprzęt wysokiej jakości, ale także w akcesoria ASG. Naprzeciw potrzebom miłośników Air Soft Gun wyszło Ceneo.pl, które przygotowało szeroki zestaw propozycji. W ofercie porównywarki można znaleźć plastikowe kulki, podstawowe wyposażenie, które powinno znajdować się w plecaku każdego miłośnika ASG. Dostępne są kulki o różnych masach, co ułatwia dobór do rodzaju karabinku. Warto od razu zaopatrzyć się również w magazynki, a dzięki nim zorganizować zapasy amunicji, które mogą przydać się w trakcie rozgrywek. Wyposażenie ASG można wzbogacić za pomocą składanej muszki, tłumika do lufy lub kolby dostępnej także wersji teleskopowej. Godny szczególnej uwagi jest szeroki asortyment części do pistoletów. Wymienić można między innymi sprężyny, komory strzelnicze, zębatki, łożyska i tłoki. Miłośnicy Air Soft Gun z napędem elektrycznym znajdą także coś dla siebie. W ofercie Ceneo.pl dostępne są akumulatory o różnych pojemnościach, przewody, wtyki i wiele innych.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Militarna nutka w kobiecej szafie Poprzednie Następne

Militarna nutka w kobiecej szafie

Wojskowy ubiór jest wzorem funkcjonalności oraz wytrzymałości. Na szczęście, najpopularniejsze sklepy proponują rzeczy w stylu militarnym, które odznaczają się bardziej estetyczną formą. Najlepszy przykład stanowią parki i kurtki, które wykorzystasz podczas chłodniejszych, deszczowych dni. Buty w stylu militarnym to również świetna inwestycja. Nie dość, że pasują do wszystkiego to są niesamowicie wygodne.

Ubiór w stylu militarnym Poprzednie Następne

Ubiór w stylu militarnym

Styl militarny wdarł się w ostatnich latach na salony. W sklepach bez problemu odnajdziemy przeróżne kobiece ubrania moro. Panie coraz chętniej sięgają po wojskowy wzór, który pojawia się m. in. na kurtkach, spodniach, czy nawet szpilkach.

Przegląd efektownej broni typu air soft gun Poprzednie Następne

Przegląd efektownej broni typu air soft gun

Gry z bronią ASG to fantastyczna rozrywka, która potrafi doskonale zintegrować daną grupę, jednocześnie dostarczając niepowtarzalnej zabawy. Jeśli nigdy nie mieliście okazji uczestniczyć w tego typu grach, naprawdę warto spróbować.

z 124