Air Soft Gun ASG

4,6 z 107803 opinii
Może się wydawać, że pasjonaci militariów i strzelectwa mogą rozwijać swoje hobby jedynie na strzelnicy. Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę, że posiadają oni swój sport, który odzwierciedla pole walki i angażuje wyobraźnię uczestników. Mowa oczywiście o rozgrywkach airsoft. Gracze podzieleni są w nich na drużyny, których głównym celem jest trafienie przeciwnika plastikową kulką z repliki prawdziwej broni z napędem gazowym lub pneumatycznym. Zmagania przebiegają zazwyczaj według określonych scenariuszy czy taktyk wojskowych, co nadaje jej realistycznych cech. Popularność tej dyscypliny w ostatnich latach znacznie wzrosła. Świadczą o tym zloty miłośników, na które przybywa czasem nawet kilka tysięcy osób. Jeśli militaria i strzelectwo to twoja pasja, zamierzasz stanąć w szranki z innymi miłośnikami airsoftu i chcesz w stu procentach cieszyć się rozgrywką, musisz się do niej odpowiednio przygotować. Konieczny jest zatem wybór właściwej broni i akcesoriów. Kompletny zestaw możesz znaleźć na Ceneo.pl. Porównywarka przygotowała ofertę karabinków szturmowych i pistoletów takich marek jak SHS, G&G, Umarex, Element czy ACM. Dobór air soft gun to jednak dopiero pierwszy krok. Niezbędne jest także zaopatrzenie się w akcesoria, które zwiększają skuteczność. W ofercie Ceneo.pl znalazły się między innymi okulary strzeleckie, zapasy kulek, dodatkowe magazynki, silniczki napędzające, łuski do rewolwerów, akumulatory, okładziny czy nawet zestawy do tuningu.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Militarna nutka w kobiecej szafie Poprzednie Następne

Militarna nutka w kobiecej szafie

Wojskowy ubiór jest wzorem funkcjonalności oraz wytrzymałości. Na szczęście, najpopularniejsze sklepy proponują rzeczy w stylu militarnym, które odznaczają się bardziej estetyczną formą. Najlepszy przykład stanowią parki i kurtki, które wykorzystasz podczas chłodniejszych, deszczowych dni. Buty w stylu militarnym to również świetna inwestycja. Nie dość, że pasują do wszystkiego to są niesamowicie wygodne.

Ubiór w stylu militarnym Poprzednie Następne

Ubiór w stylu militarnym

Styl militarny wdarł się w ostatnich latach na salony. W sklepach bez problemu odnajdziemy przeróżne kobiece ubrania moro. Panie coraz chętniej sięgają po wojskowy wzór, który pojawia się m. in. na kurtkach, spodniach, czy nawet szpilkach.

Przegląd efektownej broni typu air soft gun Poprzednie Następne

Przegląd efektownej broni typu air soft gun

Gry z bronią ASG to fantastyczna rozrywka, która potrafi doskonale zintegrować daną grupę, jednocześnie dostarczając niepowtarzalnej zabawy. Jeśli nigdy nie mieliście okazji uczestniczyć w tego typu grach, naprawdę warto spróbować.

z 174