TomTom GO 1000 Europa 45 (1CS0.002.01)

4,0 5 0 2 opinie / Zadaj pytanie
4,0
2 opinie
Ostatnia cena: 549,00 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Nawigacja samochodowa

?

ekran
łatwość obsługi
Liczba głosów: 2 Liczba opinii: 2
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie TomTom GO 1000 Europa 45 (1CS0.002.01) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

 1. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Bardzo dobry produkt i naprawdę pięknie oraz solidnie wykonany, jednak wciąż nie jest w pełni funkcjonalny, gdyż program MyTomTom nadal nie umożliwia np. zakupu nowych map oraz subskrypcji na fotoradary. Nadal nie ma też możliwości ingerencji we wnętrze urządzenia, aby dodawać coś do niego lub też usuwać niepotrzebne rzeczy, które są zbędne (np. obcojęzyczne głosy), a tylko zajmują miejsce.

 2. 8...e
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Podzielam zęsciowo poprzednią opinię. Produkt 1000 jest moją drugą nawigacją. Myslałem, że się poprawili ale - niestety. Oczywiscie wykonanie itp jest super, ale mapy ............... Mapy są sprzed kliku lat. Nie ma tras (obwodnic). Jadąc z Poznania do Szczecina mozna zapomnieć o tym, ze będzie na mapie otwarta rok temu obwodnica. Jadąc do Elbląga z Warszawy to samo. Nie ma zmian w rondach, przebudowach itp. (Siedlce-Biała Podlaska). Jedyne co sie poźniej dostaje to maile w stylu kup pan mape - a i tak będzie stara. No i oczywiscie nie dajcie sie nabrac na naklejkę w sklepie , że asystent pasa ruchu będzie wskazywał piękną pomarańczową strzałką , gdzie dokładnie trzeba skręcić - bajer na naklejce.