Orofar Max 30 Pastylek

4,8 5 0 272 opinie / 4 pytania

szybkość działania

Chcę napisać opinię + 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

1. Ewa

Te tabletki chyba są najsilniejsze na ból gardła, chyba maja jakiś składnik znieczulający - osobiście tylko te tabletki używam gdy boli mnie gardło

2. Katarzyna

Najlepiej brać od razu, gdy się poczuje lekki ból gardła. Wtedy zadziała rewelacyjnie. Przy większych bólach trochę uśmierza, ale nie całkowicie.

3. g

Skutecznie odkaża i działa miejscowo znieczulająco-przez co szybko przynosi ulgę przy bólu gardła. Działa p/bakteryjnie, p/grzybiczo i p/wirusowo

4. Anna_5

Jedyny lek, który skutecznie pomaga w bolącym gardle. Wydajne opakowanie, w niskiej cenie. Szybko działa. Zawsze jest w mojej apteczce. Polecam!

Zalety
    • bardzo dobrze udrażnia górne drogi oddec
    • skuteczny
    • szybkość działania
  5. andrzej

Lek w przyzwoitej cenie. Mila obsluga , szybki transport, sledzenie przesylki to tylko kilka przyczyn dla ktorych warto kupowac w tej aptece.

6. Grzesio

Mocny lek na problemy z gardłem. Leczy ognisko zapalne, przy okazji kojąc ból. Poza tym dobrze odświeża oddech.

Zalety
    • działa szybko

oakoeanie max opłaca sie kupić, bardzo wysoka skuteczność przy bolaceym gardle, szybkie leczenie chrypki

• szybkość działania
  8. Justyna

Zawsze używam przy bólu gardła. Pośród tylu ofert trudno się zdecydować dlatego trzymam się zawsze tego leku.

Zalety
    • skuteczny
  9. Johnny_L

Najbardziej skuteczne tabletki do ssania przy poważnym bólu gardła. W połączeniu z płukaniem gardła pozwala na jego szybkie wyleczenie.

10. Klaudia

Są to jedyne pastylki które mi pomagają a poza tym bez obaw mogę je podać 7 letniemu dziecku i nie muszę kupować innych specjalnych