Orofar Max 30 Pastylek

szybkość działania

1. jagodka23

szybkie działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne - ulga dla gardła; trochę zbyt intensywny smak mięty jak dla mnie, ale jestem w stanie to znieść dla korzystnego rezultatu

2. jagodka23

3. Piotr

Działanie preparatu zgodnie z oczekiwaniami, spełnia swoje zadanie, nie ma sensu przepłacać za jakieś droższe preparaty. Na silny ból gardła mi pomaga, znieczula ból.

4. Viola

Pomagają zwalczyć ból gardła bardzo szybko. Intensywny smak działa pozytywnie również na drogi oddechowe. W przeziębieniu niezastąpione!

Zalety
    • działanie
    • smak
    Wady
  5. Nikucha

Ja brałam przy lekkich objawach przeziębienia. Tak, żeby się wzmocnić, bo jeszcze nie byłam chora. Ale sprawdził się. I pomógł jak już czułam drapanie w gardle.

Zalety
    • bardzo dobrze udrażnia górne drogi oddec
    • skuteczny
    • szybkość działania
  6. Krysia Kwiecień

Szybko działający przeciwbólowo lek na gardło. Najlepszy. Przyjemny smak. Kupowany w mojej ulubionej aptece internetowej nie robi spustoszenia w portfelu :)

7. rosalii

Pastylki orofar max działają szybko i przynoszą ulgę w ciągu kilku minut. Duże opakowanie bardziej się kalkuluje.

Zalety
    • dobry smak
    • szybko działa
  8. paattkaaa

lubię orofar bo pomaga mi w lekkich problemach gardłowych, kiedy pojawiają się pierwsze objawy, jest dla mnie najlepszy

Zalety
    • duża ilość pastylek w opakowaniu
    • lekki miętowy smak
    • niska cena
    • szybko się rozpuszczają
  9. Marlenka

Używam tego leku od ponad dwóch lat ma bardzo szybkie działanie.Jeżeli się go zastosuje na początku infekcji to po 4 tabletkach ból gardła ustępuje.

10. Ewa

Te tabletki chyba są najsilniejsze na ból gardła, chyba maja jakiś składnik znieczulający - osobiście tylko te tabletki używam gdy boli mnie gardło