Sami Swoi + Nie Ma Mocnych + Kochaj Albo Rzuć (DVD)

4,9

obraz

Genialna Polska komedia. Niezapomniana kreacja Pawlaka i Kargula. Świetna rozrywka przy fantastycznych dialogach. Zapewne będzie puszczany film w telweizji jeszcze wiele razy. Mimo upływu swoich lat, to komedia która się nigdy nie zestarzeje. Film wart oglądania. Wszystkie części równie udane.

Zestaw, na który naprawdę "nie ma mocnych". Trylogia przygód zwaśnionych sąsiadów jest zabawna jak zawsze. Mimo, iż filmy mają już swoje lata, nadal potrafią rozbawić do łez - i to o wiele lepiej niż wiele współczesnych komediowych produkcji. Zestaw estetycznie wydany, dobry pomysł na prezent.

Czy kłótnie pomiędzy sąsiadami mogą kiedyś wygasnąć? Czy raczej przechodzą z rodziców na dzieci? Ten film opowiada o dwóch rodach , które ciągle mają jakieś pretensje do siebie. Przedstawia kolejne ich perypetie, a także problemy. Czy uda się je rozwiązać? Co jest najważniejsze w sąsiedztwie?

Sami Swoi + Nie Ma Mocnych + Kochaj Albo Rzuć w wydaniu DVD to prawdziwa gratka dla fanów perypetii Kargula i Pawlaka.Polecam bardzo gorąco np.jako prezent świąteczny, myślę że ucieszył by każdego,starszego i młodszego ponieważ ta komedia bawi kolejne pokolenia Polaków.Cena bardzo przystępna.

Bardzo dobry zestaw filmów. Ja kupiłam ten produkt dziadkowi na urodziny i był bardzo zadowolony. Przygody i perypetie Kargula i Pawlaka każdy zna. Sama nie raz lubię wrócić do tych filmów, gdyż dostarczają one niesamowitej rozrywki. Film bez wulgaryzmów nadaje się do oglądania całą rodziną.

Sami Swoi + Nie Ma Mocnych + Kochaj Albo Rzuć. Fajnie że to zebrali w jedną całość. Film każdy zna wiec nie ma co się rozpisywać. Wiadomo że jest kultową polską produkcja która bawi do dzisiejszego dnia. Ale najlepsze jest to że film nakręcili jako czarno-biały a możemy oglądać kolorowy:)

Czy jest ktoś w Polsce kto nie zna tych tytułów? Przygody Kargula i Pawlaka i ich rodzin są tak zabawne, że bawią do łez nieważne od tego, ile razy te filmy oglądamy. Kultowe polskie komedie, bardzo ciekawa kolekcja, cena za 3 filmy wygórowana nie jest, jako prezent bardzo dobra opcja.

Najlepsza trylogia komedii jaka powstała w Polsce. Mogę te filmy oglądać dziesiątki razy, a i tak za każdym razem świetnie się bawię. Wspaniałe dialogi, które doprowadzają do łez. Znakomita gra aktorska, szczególnie głównych bohaterów. Polecam wszystkim dla poprawienia humoru.

Oferowana trylogia klasyki polskiej komedii to nie lada gratka dla fanów polskiego kina, a także wspaniały pomysł na prezent na jakąś wyjątkową okazję. Bardzo dobre wydanie dvd z polepszonym obrazem i dźwiękiem oraz wieloma dodatkami. Godziny zabawy, śmiechu i rozrywki gwarantowane.

Filmy ponadczasowe i unikalne. Ogląda się je z prawdziwą przyjemnością. Świetny humor, doskonała gra aktorska. Te komedie potrafią rozbawić kazdego do łez. Jednocześnie są realistyczne i ujmujące. Filmy bardzo wciągają i naprawdę są świetnie zrobione, może je oglądać cała rodzina.